akce skončila

5 ks Thují Smaragd ze Zahradnictví ve Spytihněvi u Zlína

LokaceABC Zahrady, Spytihněv 563, 763 64 Spytihněv, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů9 / 24

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-50%
5 ks Thují Smaragd ze Zahradnictví ve Spytihněvi u Zlína
5 ks Thují Smaragd ze Zahradnictví ve Spytihněvi u Zlína

Zahradníci, potřebujete odstínit svou zahradu od sousedů či kolemjdoucích a vytvořit si tak soukromí? Nebo už máte zahradu vzrostlou a chcete jen doplnit pár okrasných jehličnanů? Pak pro Vás máme skvělý tip!

Zasaďte si Thuje Smaragd, které jsou dobrou volbou nejen pro živý plot, ale i jako solitéry v zahradě. Až zhoustne a nabere na objemu, vytvoří neprůhlednou stěnu. Thuje Smaragd je mrazuvzdorná, takže zimy se bát nemusíte. Roste pomaleji až středně rychle do hustého, sloupovitého keře dokonale zaplněného větvičkami s jehlicemi smaragdově zelené barvy.

5 ks Thují Smaragd výšky 1 - 1,5 m nyní koupíte za akční cenu 1 000 Kč!

Thuje z rodinného zahradnictví ve Spytihněvi u Zlína.

1 voucher = 5 ks thují Smaragd

Thuje Smaragd - jedna z nejoblíbenějších thují, která je mezi thujemi velkým favoritem s jasně zelenou barvou.

Používá se na živé ploty nebo jako solitera. V zimě thuje Smaragd nehnědnou, jen mírně změní odstín, většinou zůstávají pěkně zelené. Thuje jsou mrazuodolné.

Můžete je vysazovat hned na trvalé stanoviště. Poprvé je zastříhávejte až po dosažení požadované výšky. Stářím thuje zároveň rostou i do šířky.

Stříhejte nejlépe na jaře nebo na podzim. Thuje není náročná na půdu, snáší kyselou i alkalickou reakci, ale nesnese vlhkostní extrémy.

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Doporučujeme také tyto slevy