akce skončila

Celodenní lyžovačka ve ski areálu Bílá v Beskydech

LokaceSKI areál Bílá, Bílá 173, 739 15 Staré Hamry, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů150 / 150

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-30%
Celodenní lyžovačka ve ski areálu Bílá v Beskydech
Celodenní lyžovačka ve ski areálu Bílá v Beskydech
Celodenní lyžovačka ve ski areálu Bílá v Beskydech
Celodenní lyžovačka ve ski areálu Bílá v Beskydech
Celodenní lyžovačka ve ski areálu Bílá v Beskydech
Celodenní lyžovačka ve ski areálu Bílá v Beskydech
Celodenní lyžovačka ve ski areálu Bílá v Beskydech
Celodenní lyžovačka ve ski areálu Bílá v Beskydech

Zimní sezóna je tady a máme pro Vás další dávku skipasů za zvýhodněné ceny. Ski Areál Bílá už zahájil sezónu a Vy můžete být u toho!

Sbalte lyže, snowboard, dobrou náladu a zajeďte si do ski areálu Bílá v Beskydech, který je ukrytý v údolí horských lesů uprostřed malebných Beskyd.

Čerstvý vzduch, vůně lesa a tolik možností, jak si odpočinout od uspěchané doby. Areál Bílá je místem pro milovníky lyžování a sněhu. SKI areál Bílá disponuje širokou škálou sjezdovek od sportovních červených po rodinné modré.

Celodenní skipas nyní můžete koupit za zvýhodněnou cenu 588 Kč.

Platí pro 1 osobu (dospělého nebo dítě) v době od 8:30 do 16:00. Využít jej můžete kdykoliv v týdnu nebo o víkendu.  

Na Bílé je dohromady 2,6 km středně těžkých sjezdovek, ideální pro sportovní jízdu s různými sklony. Můžete si vyzkoušet jízdu po závodní sjezdovce, kde se pravidelně pořádají mezinárodní závody.

Na své si přijdou rodiny s dětmi, nebo lyžaři, kteří mají radši mírnější sjezdovky. Na Bílé jsou téměř 2 km lehkých sjezdovek s mírným sklonem a různými variantami jízdy. O víkendech se pravidelně pořádají testovací dny různých značek lyží, jako je Atomic, Salomon a mnohé další. Lyže vám zdarma půjčí.

Díky této akci ušetříte s každým skipasem 252 Kč.


logo

Areál Bílá je co by kamenem dohodil od Frýdku – Místku, doporučujeme příjezd přes Ostravici, cesta je lemovaná krásnými horami, přehradou Šancí a také bohatým jehličnatým porostem. Dávná pravda, že cesta je cíl, tady platí dvojnásobně, budete unešení.

Modré rodinné sjezdovky jsou ideální pro začátečníky a děti. A pro úplné začátky na lyžích je na jihu k dispozici největší lyžařský park na Moravě s pohyblivým pásem pro ty nejmenší.

SEVERNÍ SVAH

Severnímu svahu dominuje vysílač, na hoře Zbojník. Na vrchol vás vyveze čtyřsedačková lanovka, odkud se můžete vydat dolů po červené závodní sjezdovce nebo po pohodové modré sjezdovce. Součástí modré sjezdovky je talířový vlek Javořinka.

ČERVENÉ SPORTOVNÍ SJEZDOVKY

Na Bílé je dohromady 2,6 km středně těžkých sjezdovek, ideální pro sportovní jízdu s různými sklony. Můžete si vyzkoušet jízdu po závodní sjezdovce, kde pravidelně pořádáme mezinárodní závody.

MODRÉ RODINNÉ SJEZDOVKY

Na své si přijdou rodiny s dětmi, nebo lyžaři, kteří mají radši mírnější sjezdovky. Na Bílé jsou téměř 2 km lehkých sjezdovek s mírným sklonem a různými variantami jízdy. O víkendech zde pravidelně pořádáme testovací dny různých značek lyží, jako je Atomic, Salomon a mnohé další. Lyže vám zdarma půjčí.

FUN LINE

Pokud vyjedete 4 – sedačkovou lanovkou na vrchol Zbojnické hory a zvolíte modrou sjezdovku, brzy je možnost se napojit na zelenou FUN LINE trasu, která je 600 m dlouhá má terénní vlny a klopené zatáčky.

JIŽNÍ SVAH

Jižní svah je vedle hotelu Bauer, tyto sjezdovky jsou opatřeny kotvovým vlekem. Jih je vhodný zejména pro děti a začínající lyžaře. Na jižním svahu je také snowpark, kde se díky klukům z Bílá Graveyard tvoří skvělé zázemí pro freestyle lyžaře a snowboardisty.

Aktuální stav sjezdovek

MODRÉ RODINNÉ SJEZDOVKY

Na Bílé jsou téměř 2 km lehkých sjezdovek s mírným sklonem a různými variantami jízdy. Velká přehlednost sjezdovek a mírný sklon, který naučí každého lyžaře.

SNOWPARK

Na Jižním svahu je 300 m dlouhý snowpark s mnoha překážkami, bednami a raily. Okraj snowparku je vhodný i pro začátečníky.

DĚTSKÝ LYŽAŘSKÝ PARK

Hned vedle hotelu Bauer je dětský lyžařský park, kde je 90 metrů sjezdovek, 3 posuvné koberce a talířový vlek. Největší lyžařský park na Moravě je vhodný nejen pro děti, ale všechny začátečníky, kteří se seznamují s lyžováním  nebo snowboardem. Park disponuje mnoha pomůckami, dětským kolotočem, snowtubingem a dalšími věcmi, které vás naučí první oblouky.

vitkovice-bila-jpg-50464

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Čechová Veronika

uživatel | 25.1.2023

Dobrý den, v pondělí 23.1 jsem zakoupila 3x voucher, ale do mailu mi přišlo jen potvrzení platby, ani ve spamu nic nepřišlo. Děkuji za odpověď.

odpověďi

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 26.1.2023

Dobrý den, paní Čechová, vouchery Vám byly odeslány. Nyní jsme je poslali znovu.

uzivatel

Petr Kudělka

uživatel | 20.1.2023

Dobrý den. Dnes jsem si zakoupil Váš voucher, ale prozatím mi nic nepřišlo do mailu. Jen potvrzení platby s GoPay. Děkuji za odpověď.

odpověďi

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 20.1.2023

Dobrý den, pane Kudělko. Voucher Vám byl odeslán, nyní jsme Vám ho poslali znovu. Zkontrolujte si prosím spamový koš, jestli ho nemáte tam.

uzivatel

Veronika Haičmanová

uživatel | 26.12.2022

Dobrý den, zakoupila jsem si u vás 4 skipasy do skiarealu Bílá. Na webu píšete, že skipasy jsou platné po celou dobu lyžařské sezóny, tj do cca klidně až dubna, ale na voucheru je napsána platnost do konce února. Prosím tedy o vysvětlení. Děkuji Haičmanová

odpověďi

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 26.12.2022

Dobrý večer, děkujeme za Váš dotaz. Na voucheru je konkrétní datum, ale jinak platí, co je napsáno v textu, tzn. po celou sezónu. Datum budeme postupně prodlužovat podle toho, jak bude mít ski areál skutečně otevřeno. Každý ski areál zavírá v jinou dobu a dopředu nikdo z nich neví, jak dlouho bude letošní sezóna v provozu.

uzivatel

SKI Bílá - Služby s.r.o.

partner | 28.12.2022

Dobrý den, SKI areál Bílá předpokládá ukončební této zimní sezóny v neděli 2.dubna 2023, pokud vydrží sněhové podmínky a i platnost těchto voucheru bude do této doby platit.

Doporučujeme také tyto slevy