Dárková poukázka do RockOpery Praha

LokaceRadio Čas, Stavební 992/1, 708 00 Ostrava-Poruba, Česko

Zbývá času162:16:19

Zbývá poukazů19 / 194

od 179 Kč

299 Kč

Ušetříte 120 Kč

-41%
Dárková poukázka do RockOpery Praha
Dárková poukázka do RockOpery Praha
Dárková poukázka do RockOpery Praha
Dárková poukázka do RockOpery Praha
Dárková poukázka do RockOpery Praha
Dárková poukázka do RockOpery Praha
Dárková poukázka do RockOpery Praha
Dárková poukázka do RockOpery Praha

Podmínky uplatnění

Dárkovou poukázku uplatníte na pokladně
RockOpery Praha nebo on-line na na http://www.rockopera.cz/poukaz.

Jak získáte originální dárkovou poukázku?

Můžete si ji nechat zaslat poštou a nebo si
ji vyzvednout osobně na pobočce Radia Čas
v Ostravě, nejpozději však do 31. 1. 2019.

V případě zaslání poštou nám pošlete e-mailem
na juhasova@tvpohoda.cz kód voucheru, jméno,
příjmení a Vaši adresu, abychom Vám mohli
dárkovou poukázku odeslat. 

V případě osobního vyzvednutí se za námi stavte
na pobočce Radia Čas v Ostravě, ulice Stavební 992,
Ostrava-Poruba, a to v těchto dnech a časech:
pondělí - pátek od 9:00 do 16:00.
Nezapomeňte si s sebou vzít voucher
(stačí kód voucheru v mobilu, není nutné
voucher tisknout).

Celkový počet voucherů v akci

varianta poukázky v hodnotě 299 Kč:
celkem 38 ks s platností do 31. 8. 2018

varianta poukázky v hodnotě 399 Kč:
celkem 30 ks s platností do 31. 8. 2018

varianta poukázky v hodnotě 400 Kč:
celkem 126 ks s platností do 28. 2. 2019

Kde lze uplatnit

Radio Čas
Stavební 992/1
708 00 Ostrava-Poruba
Česko

Zobrazit na mapě

Vykouzlete na tváři úsměv! Rodině, partnerovi, kamarádům, známým, kolegům či komukoliv jinému - věnujte jim dárkový poukaz na vstupenky do RockOpery Praha. Nedávejte peníze, když můžete dát zážitek na celý život.

RockOpera Praha - první divadlo NEJEN pro rockery!

Svými nezkrotnými výkony vás rozpálí živá kapela. Do uší vám nalejí prvotřídní autorské dílo nabušené emocemi - od radosti, zamilovanosti nebo dojetí až po napětí, strach a vyděšení. Dávné příběhy vám přes muziku převypráví charismatičtí zpěváci, herci, akrobati a tanečníci, ze kterých vás bude mrazit po zádech. Všechno je zabalené do naprosto originálního výtvarného hávu, který si hned zamilujete.

 logo RO big white

Už léta pro vás připravujeme co nejsilnější formu hudebně-divadelního zážitku. A co z toho vzniklo? Troufneme si říct, že něco takového nikde jinde neuvidíte! Jsme rádi, že nás stále podporujete, doporučujete a skvěle hodnotíte. Jen díky tomu můžeme tvořit nové opery a hrát pro vás čím dál tím častěji.

Račte vstoupit!

ŽIVĚ A NAHLAS

Chcete zažít atmosféru rockového fesťáku v divadle? Jde to! Kapelu RockOpery Praha nezavíráme do orchestřiště, očaruje vás přímo z pódia. Nepřehlédnete fenomenální rytmiku: vynikající souhru Richarda Scheuflera st. (baskytara; Pražský výběr II, spolupracuje s předními českými umělci), Martina Ivana (nejžádanější basák v Česku) a Richarda Scheuflera jr. (bubeník tělem i duší). Čtveřici kytarových mágů tvoří vynikající hráči David Pavlík (sólová kytara), mistr riffů Jan Peš (rytmická kytara), Daniel Franc, Martin Hollander. Náladu rozdává hudební kouzelník a bavič Miloslav Kočí (percusse, didgeridoo). Vůdčím článkem kapely je přímo autor hudby, šéfdirigent a virtuózní klavírní a klávesový hráč v jedné osobě - Milan Steigerwald.

ŠPIČKOVÉ HLASY

Mají zlato v hrdle a zpívají nejen hlasem, ale i srdcem! Honza Toužimský z Arakainu, Kamil Střihavka, Viktor Dyk, Pavla Forest, Jiří Zonyga, Žántí z Matahari, Daniela Langrová, Helena Kubelková, Mirka Časarová, Petr Opava, RAVEN a mnoho dalších... RockOpera Praha spojuje známé profesionály s mladými talentovanými zpěváky. Ti pocházejí zejména z řad studentů naší Rockové akademie a oddělení rockové opery Mezinárodní konzervatoře Praha. 

ÚCHVATNÁ A STYLOVÁ SHOW

Oheň, světla, pohyb, akrobacie! Nechte se přistihnout v momentu okouzlení s otevřenou pusou. Vše od nejlepších profesionálů v oboru. Fyzické divadlo, závěsné šály, light toys, hořící tyče, křídla isis, ohnivé kruhy, vějíře, plivání ohně... To vše navíc ve stylovém výtvarném zpracování kostýmů, scény a líčení. Nápadné motivy, punkové účesy, roztrhané punčochy, těžké Steelky...

ORIGINÁLNÍ DÍLO ČESKÝCH AUTORŮ

Milan Steigerwald a Pavla Forest - velice kreativní muzikanti s neomezenou fantazií, širokým vzděláním, hromadou zkušeností a bohatou hudební minulostí (např. KING SIZE). Dlouholetí partneři pracovní i životní. RockOpera Praha, kterou založili, se soustředí výhradně na zpracování jejich vynikajících děl. Ke svým operám volí zejména příběhy odhalující podstatu lidství a našeho žití, témata, která jsou nadčasová a nemění se ani s ohledem na historický kontext.

NESMRTELNÉ PŘÍBĚHY

Víte, jak zhmotnit dávný příběh? Inscenacím RockOpery Praha vdechuje život známý herec a skvělý režisér Roman Štolpa a režisérka a herečka světově známého fyzického divadla Teatr Novogo Fronta - Irina Andreeva (režie Bardo Thödol, Malý Princ a Vymítač), kteří na to recept rozhodně mají! Umí předat hercům správnou energii, naladit struny jejich různorodé aury tak, aby vás pak při představení v harmonii s hudbou neúprosně vtahovali do děje. K režírování hereckých akcí nevynechávají snad jediný kout arény, často se hraje přímo mezi diváky!

NETRADIČNÍ ARÉNA

RockOpera Praha - 17 let stará divadelní aréna, která vznikla přeměnou skladiště Holešovické tržnice v nový multifunkční prostor. Jeviště (orchéstra) ve spodní části amfiteátru je uzavřeno hledištěm o třech sektorech se 768 sedadly. Díky strmé elevaci uvidíte perfektně odkudkoliv. Přesvědčte se v naší virtuální prohlídce na Google Maps.

Už jen vstoupit a rozhlédnout se je zážitek sám o sobě!

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 20.5.2018

Dobrý den, Marie. Ano, jedná se o představení v Praze. V Ostravě je nutné si vyměnit voucher za originální dárkovou poukázku. Je možné si ji nechat zaslat i poštou.

uzivatel

Marie Setničková

uživatel | 20.5.2018

Dobrý den,chci se zeptat...jedna se o představení v praze? Trochu mně tam mate ostrava.....

Doporučujeme také tyto slevy