akce skončila

Kompletní ošetření pleti + parafínový zábal na ruce v salonu Violka v Opavě

LokaceSalon Violka, Čapkova 506/10, 746 01 Opava, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů45 / 45

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-40%
Kompletní ošetření pleti + parafínový zábal na ruce v salonu Violka v Opavě
Kompletní ošetření pleti + parafínový zábal na ruce v salonu Violka v Opavě
Kompletní ošetření pleti + parafínový zábal na ruce v salonu Violka v Opavě
Kompletní ošetření pleti + parafínový zábal na ruce v salonu Violka v Opavě

Chcete mít svěží a zdravou pleť? Dopřejte si aspoň jednou za čas ošetření pleti kosmetičkou, která přesně ví, co Vaše pleť potřebuje. Kompletní ošetření pleti ultrazvukem si nyní můžete dovolit i Vy za zvýhodněnou cenu 480 Kč.

Bezbolestné čištění pleti, bez zbytečných zhmožděnin a zarudlé pokožky. Ze salonu odejdete po celkovém hlubokém čištění pleti bez opuchlé a citlivé pokožky. Kompletní ošetření pleti ultrazvukem zaměřené na hydrataci a regeneraci, vyhlazení pleti s použitím speciálních ampulí, kapslí, fluidů. 

Voucher zahrnuje hluboké čištění ultrazvukovou špachtlí, relaxační masáž včetně dekoltu, masku dle typu pleti, úpravu a barvení obočí, depilaci v obličeji, závěrečný krém, denní líčení - vše dle přání zákazníka a parafínový zábal na ruce.

Akce, kterou nikde jinde nenajdete.

 

 

Salon Violka poskytuje své služby již třináctým rokem. V té době jsme nabízeli jen kosmetické služby. Časem jsme však zjistili, abychom učinili ženu ještě krásnější a šťastnější, potřebujeme jí nabídnout víc než jen to.

Proto jsme naše služby rozšířili o kadeřnictví, manikúru a pedikúru, masáže, solárium, profesionální líčení, odborné poradenství, přístrojovou kosmetickou techniku (myolift, myostimulátor, lymfoven, epilační jehla, aj.) a laserovou terapii ve spolupráci s Laserovým léčebným centrem v Opavě. Nyní tak můžeme zákaznici poskytnout ucelenou nabídku služeb k její spokojenosti.

Víme, jak důležitý je individuální a profesionální přístup, proto je náš pracovní tým složen výhradně z odborných pracovníků, kteří sledují moderní trendy, nové postupy a neustále se vzdělávají na odborných seminářích.

Pracujeme s přírodní kosmetikou Alcina, která je určena výhradně pro kosmetické salóny. Možnost zakoupení kosmetických produktů zn. Alcina, Karl Hadek a Biokur.

Free Wifi

Našim klientům poskytujeme připojení k Wifi internetu zdarma!

 

 

Kompletní ošetření pleti

Kompletní ošetření zaměřené na hydrataci a regeneraci, vyhlazení pleti s použitím speciálních ampulí, kapslí, fluidů. Zahrnuje hluboké čištění ultrazvukovou špachtlí, relaxační masáž včetně dekoltu, masku dle typu pleti, úpravu a barvení obočí, depilaci v obličeji, závěrečný krém, parafínový zábal na ruce.

Ultrazvukové čištění, které je součástí ošetření

Díky působení ultrazvukových vln dokáže ultrazvuková špachtle velice účinně do hloubky pokožku čistit. Působením ultrazvukové špachtle na pokožku se odstraní nečistoty z pórů, kruhy a otoky pod očima a dochází ke zvlhčování a vyhlazování pokožky. Jemné pulsy masírují pokožku, tím jí navrací její pružnost a chrání ji před předčasným stárnutím. Přístroj dokáže aktivovat metabolismus, což zajistí pleti přísun důležitých živin a vody. Jemnou vibrační masáží dochází k odlupování starých kožních buněk, provádí se peeling. Ultrazvukovou hlavicí kosmetička může zapravit do pleti vitamíny, liftingové ampule, hydratační látky a jiné přípravky blahodárné pro pleť.

Ultrazvuk na akné

Pravidelným používáním přístroje se zlepšuje kvalita pleti. Působí také jako prevence tvorby akné. Přístroj umožňuje hluboké čištění pleti, účinně odstraňuje podkožní maz, působí jako prevence proti vzniku akné.

Parafínový zábal

Nejen ve wellness centrech si můžete dopřát parafínový zábal rukou. Parafín je směs tuhých uhlovodíků, která je součástí základových olejů a při finálním zpracování se parafín cíleně odděluje od základových olejů. Parafín má neobyčejnou schopnost zadržovat teplo. Parafínová vrstva prohřívá, zvyšuje krevní oběh a otvírá póry. Kůže pak může účinněji absorbovat hydratační a vyživující složky kosmetických přípravků. V kosmetice se používá aromaterapeutický parafín s obsahem aromatických olejů a vitamínů pro výživu, zjemnění, prohřátí a osvěžení rukou, loktů, kolen a chodidel.

Před parafínovým zábalem je vhodné aplikovat peeling na ruce, který odstraní šupinky staré kůže. Pak se uvolněné ruce ponoří až po zápěstí na několik sekund do rozehřátého parafínu. Poté se z lázně vyjmou a znovu se alespoň třikrát ponoří, dokud vosk rovnoměrně přilne na pokožku. Takto ošetřenou ruku zabalíme do plastikové a froté rukavičky. Teplo tak bude působit déle. Zábal necháme působit 10 až 20 minut. Po uvedené době se vosk lehce stáhne z ruky.
Doporučuji opakovat parafínovou kúru po 4 týdnech v rámci celkového ošetření pleti a při klasické manikúře či pedikúře v našem kosmetickém salonu Violka.

 

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů