akce skončila

Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně

LokaceStupkova 18, 779 00 Olomouc, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů14 / 15

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-40%
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně

Ty nejlepší letní zážitky zažijí děti na táboře... Naplánujte svým dětem opravdové prázdniny. Letní tábor v Moravském Berouně v oblasti Nízkého Jeseníku zajistí dětem úžasné vzpomínky.

Dětský letní tábor  s FLEXI programem nyní koupíte za zvýhodněnou cenu 2 874 Kč. Tábor je vhodný pro děti ve věku 6 - 18 let. 

Na výběr máte ze 2 volných termínů: 2. 7. - 11. 7. 2022 nebo 16. 8. - 25. 8. 2022.

Flexi tábor by měl uspokojit i ty nejnáročnější z vás. U tohoto typu tábora si mohou účastníci sestavit program čistě podle sebe, svých zájmů a preferencí, aniž by se rozhodovali, jestli je bude víc bavit tančit, sportovat, účastnit se zábavných hodin angličtiny nebo dát prostor své fantazii v rámci výtvarných lekcí. Budou si moci totiž vyzkoušet úplně všechno. Nebudou samozřejmě chybět různé hry, soutěže, koupání, profesionální show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou. 

Voucher pro 1 dítě zahrnuje 10 denní pobyt ve 4 lůžkových chatkách a v pokojích, které mají 4-6 lůžek včetně lůžkovin, stravu (6x denně), celodenní pitný režim, výchovný a provozní personál, flexi program tábora, lektory dle zaměření, zdravotnický a ostatní personál.

Letní tábory v Moravském Berouně se konají v našem vlastním rekreačním středisku RioStar a každoročně se jich účastní více než 1200 spokojených dětí. Táborový areál se nachází v oblasti Nízkého Jeseníku nedaleko obce Moravský Beroun (okres Olomouc). Ubytování je zde k dispozici ve čtyřlůžkových chatkách a v budově se 4-6 lůžkovými pokoji. V nabídce naleznete naše nejúspěšnější typy táborů, které spolu se skvělými vedoucími a roky prověřeným programem tvoří nezapomenutelné prázdniny pro každé dítě.

Dopoledne

Každý den je i v tomto případě složen ze tří výukových bloků, účastníci našeho tábora si přitom libovolně podle sebe vyberou náplň těchto bloků. Jeden blok tedy mohou zasvětit určité aktivitě, zatímco v dalších blocích dají přednost něčemu jinému. Hlavním smyslem Flexi tábora je tedy maximální vyhovění naším účastníkům, pokud se nechtějí na táboře specializovat pouze na jednu činnost. Vlastní program tábora si mohou sestavit ze seznamu aktivit, který jim každé ráno sdělí oddílový vedoucí a děti nasměruje na vybranou aktivitu.

V rámci FLEXI tábora pro děti na všech turnusech garantujeme následující aktivity/program:
- program tanečního tábora (výběr vždy z min. 3 tanečních stylů a více),
- program sportovního tábora (v každém bloku výběr 2-3 různých sportovních aktivit),
- program výtvarného tábora.

Odpoledne

Odpolední program je zasvěcen hraní nejrůznějších táborových soutěží a her. Většina soutěží se započítává do celotáborové hry, která vyvrcholí v závěrečný den, kdy jsou děti za své výkony oceněny diplomy, upomínkovými předměty a dalšími odměnami.

Mezi nejoblíbenější hry patří různé formy etapových her. Každá hra je zaměřená na něco jiného a děti si tedy vyzkouší spolupráci v týmu, kreativní tvoření, rychlost a postřeh, logické hry, hlavolamy, vědomostní výzvy i sportovně zaměřené soutěže.

A když nás bude zlobit počasí?

Ke každému programu je vždy připravena i tzv. mokrá varianta, její náplní jsou ateliéry, které mají opět několik zaměření. Díky tomu, že naše střediska disponují hned několika krytými společenskými prostory, máme připravenou bohatou zásobu in-door aktivit. Např. sportovní i vědomostní soutěže, herny se stolním tenisem, fotbálkem, deskovými hrami, kartami, výtvarnými aktivitami apod.

Večer

Od 20 hodin se zábava rozjede na plné obrátky. Profesionálně připravenými večerními programy vás budou provázet výborní baviči a moderátoři. Nejen oni, ale i další vedoucí vás nabijí skvělou show, hudbou či soutěžemi.

V rámci zachování know-how našich večerních programů nemůžeme uvést podrobný přehled a náplň programů. Můžeme nicméně garantovat jejich maximální možnou kvalitu úspěšně prověřenou několika lety. Zárukou budiž tisíce nadšených dětí, které zažily tábory s naším programem.

Nebude chybět ani táborák, opékání buřtů a prostě všechno, co k takovému táboru patří. Závěr každého turnusu bude korunován vyhlášením výsledků, předáváním cen a závěrečným gala večerem. Dojde i na dojemné loučení a tradiční vzpomínkové "dopísky".

Jak se k nám dopravit? 

Individuálně: Příjezd na tábor doporučujeme mezi 14. – 17. hodinou. Odjezd domů/vyzvednutí dětí bude od 7:00 do 10:00 h. poslední den turnusu.

Vlakem / autobusem: Agentura TAPAZA zprostředkovává dopravu na naše tábory vlakem nebo autobusem z vybraných měst. Doprava je organizovaná a během celé cesty budou s dětmi naši zodpovědní vedoucí.

Kde budou děti ubytované? 

Ubytování pro děti je zajištěno v chatkách a srubech, které mají 4 – 7 lůžek a v pokojích budovy spodní části areálu, které mají 5-6 lůžek. Všem účastníkům slouží společná sociální zařízení, kde jsou samozřejmostí sprchy s teplou vodou. K dispozici mají také vždy náhradní lůžkoviny a povlečení. Můžeme garantovat, že vybavení našeho tábora je v naprostém souladu s hygienickými předpisy a je zároveň zárukou dostatečného zázemí za nepříznivých klimatických podmínek. Všechny společné prostory včetně toalet a umýváren jsou přitom denně uklízeny.

Jak to bude s jídlem a pitím? 

Pro účastníky máme zajištěných šest chodů denně (snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu, večeři a druhou večeři po večerním programu). Tábor je vybaven nadstandardní kuchyní a restaurací s kapacitou 80 míst s veškerým příslušenstvím. Náš kuchařský tým je tvořen hlavním kuchařem a několika pomocníky. Jídelníček přitom splňuje všechny požadavky na stravování na dětských rekreacích a je sestaven podle zásad racionální výživy. Každý den jsou součástí stravy čerstvé ovoce, zelenina a mléčné výrobky.

Na našich táborech klademe důraz na pestrou a bohatou stravu, tudíž si děti mohou vždy přidávat a velcí jedlíci mohou kdykoliv během dne požádat např. o pečivo. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů a samozřejmostí jsou teplý oběd a teplá večeře. Navíc přímo v táboře budou mít děti k dispozici stánek s občerstvením. Pro děti je zajištěn celodenní pitný režim. Tzn. celý den mají k dispozici dostatečné množství tekutin formou ovocné šťávy, minerálek a čajů. Na našem táboře jsou vítány i děti s bezlepkovou dietou a po konzultaci s rodiči nemáme problém přizpůsobit se téměř jakékoliv dietě (v případě náročnějších typů diet je nutné přivést si na tábor vlastní suroviny).

Co zahrnuje základní cena? 

Ubytování včetně lůžkovin, strava (6x denně), celodenní pitný režim, výchovný a provozní personál, program tábora, lektory dle zaměření, zdravotnický a ostatní personál.

Co naopak nezahrnuje?

Dopravu vlakem nebo našimi autobusy, cestovní pojištění, příplatkové aktivity, airsoftovou výbavu (airsoftový tábor). U všech našich táborů je možný příspěvek odborů (FKSP) až do výše ceny tábora.

Další informace a odpovědi na Vaše otázky najdete na https://www.taborytapaza.cz/tabory/mberoun/flexi.

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Věra Kurfürstová

uživatel | 2.6.2022

Dobrý den, protože jsem emil otevřela pozdě a zítra se na uvedený tel. nedovolám, prosím pokud možno rezervovat 3 místa v termínu 16-25.8 Děkuji

odpověďi

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 2.6.2022

Dobrý den, paní Kurfürstová, na Vaši e-mailovou adresu jsme Vám rezervovali 3 vouchery. Na e-mail by Vám mělo přijít potvrzení objednávky a platební údaje. Rezervaci termínu doporučujeme telefonicky hned v pondělí.