akce skončila

Lístek na koncert Jakuba Smolíka 24.11.2022 ve Vsetíně

LokaceDům kultury Vsetín, Svárov 1055, 755 01 Vsetín

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů29 / 30

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-40%
Lístek na koncert Jakuba Smolíka 24.11.2022 ve Vsetíně
Lístek na koncert Jakuba Smolíka 24.11.2022 ve Vsetíně

Pódium Velkého sálu Domu kultury Vsetín bude hostit hudebníka a věčného romantika JAKUBA SMOLÍKA s kapelou. 

Poslechněte si známé písničky i songy z posledního Smolíkova alba „Právě proto vám teď zpívám“. 

Kdy? 24. 11. 2022 od 19:00.

Kde? Velký sál Domu kultury Vsetín.

Lístek nyní koupíte díky mediální podpoře Radia Čas za zvýhodněnou cenu 228 Kč. Lístek je na sezení, řada 4 - 7. Konkrétní sedadla si vyberete na místě při výměně voucheru za vstupenku. 

Jakub Smolík banner

Jakub Smolík se k nám do Vsetína vrací po čtyřech letech. Koncert v roce 2018 se těšil velké návštěvnosti a byl velmi úspěšný,“ vzpomíná produkční Domu kultury Vsetín Eva Hennelová. Muzikant, který má na kontě hity jako „Říkej mi táto“, „Jen blázen žárlí“ nebo „Až se Ti jednou bude zdát“, hraje také coververze starších českých šlágrů. Ty dnes zná mladší část publika především díky jemu.

Smolík se pohybuje na hudební scéně přes čtyřicet let a za svou dosavadní kariéru vydal bezmála třicítku hudebních alb. Na koncertě kromě známých písní a skladatelských kousků Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka zazní také některé nové písničky z alba vydaného v roce 2020 „Právě proto vám teď zpívám“. „Jakub Smolík nedávno oslavil své šedesáté narozeniny velkolepým turné. Věříme, že si diváci odnesou krásný zážitek i ze vsetínského koncertu, na který srdečně zveme,“ uzavírá pozvánkou produkční Hennelová.

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Marie Kouřilová

uživatel | 19.11.2022

Prosím o 2 kupony

odpověďi

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 19.11.2022

Dobrý den, Marie. Vstupenky si zakoupíte na této stránce, stačí kliknout na zelenou ikonu KOUPIT (vlevo nahoře). Poté se Vám otevře okno s objednávkou, kde zadáte způsob platby a e-mailovou adresu.

uzivatel

Vlasta zelinova

uživatel | 18.11.2022

Listky

Doporučujeme také tyto slevy