akce skončila

Lístek na open air festival Southock Fest 25.5.2018 v Jablunkově

LokaceRock Café Southock, Bělá 1069, 739 91 Jablunkov, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů16 / 60

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-50%
Lístek na open air festival Southock Fest 25.5.2018 v Jablunkově
Lístek na open air festival Southock Fest 25.5.2018 v Jablunkově

Pojďte na originální open air festival Southock Fest do jablunkovského Rokáče. 

Na cestu vesele pískající si mašinka doveze několik veselých cestujících, kteří se postarají o veselou atmosféru celého večera - BANJO BAND IVANA MLÁDKA, BLAF, CHWYTAK, PETR BORKOVEC, CALIN a další...

25. 5. 2018 od 20:00 v Jablunkově.

Lístek nyní koupíte za zvýhodněnou cenu 125 Kč. Lístek platí pro 1 osobu na stání. 

Tito cestující vás budou bavit na outdoorové SOUTHOCK PARK STAGE. Další cestující, na kterých organizátoři akce pracují, zahrajou na INDOOR MAIN STAGE a CHILL OUT STAGE uvnitř klubu.

Tuto událost byste si neměli nechat ujít, už jenom proto, že na tomto southock festu se všichni společně pokusíme rozveselit především ELLENKU, která díky rozsáhlému abscesu mozku žije s centrální kvadruparézou, psychomotorickou retardací a epilepsií. V tento večer proběhne dražba uměleckých děl, podepsaných hokejových dresů a velmi originálních betonových výrobků.

Protože ELLENKU vždy potěší korbáčiky, všichni budete mít možnost, zakoupením právě korbáčiku, podpořit celoroční projekt POMOZME ELLENCE. Výtěžek z dražby a z prodeje korbáčiků poputuje do kasičky, která ten den bude otevřená, aby byli penízky předány rodině ELLENKY.

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Doporučujeme také tyto slevy