akce skončila

Lístek na PHIL RUDD & his BAND 18.5.2018 v Jablunkově

LokaceRock Café Southock, Bělá 1069, 739 91 Jablunkov, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů0 / 30

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-51%
Lístek na PHIL RUDD & his BAND 18.5.2018 v Jablunkově
Lístek na PHIL RUDD & his BAND 18.5.2018 v Jablunkově

Po úspěšném květnovém turné se legendární bubeník AC/DC Phil Rudd se svojí kapelou vrátí na česká podia.

PHIL RUDD se svou kapelou zavítá i do jablunkovského ROKÁČE! 18. 5. 2018 od 19:00

Lístek nyní koupíte za zvýhodněnou cenu 299 Kč. Lístek platí pro 1 osobu na stání.  

Deset květnových dnů křižoval Phil Rudd se svojí kapelou české země i Slovensko. “Byl jsem až dojat, jak moc tu mají lidé rádi muziku, kterou jsem hrál a hraju.” Domluva o podzimním turné byla tedy nasnadě a my můžeme s obrovskou radostí oznámit, že PHIL RUDD se svou kapelou zavítá i do jablunkovského ROKÁČE!

“Jsme rádi, že jarní turné dopadlo tak skvěle, přestože zpěvák Allan Badger bojoval po celou dobu se zánětem hlasivek, což se trochu projevilo na délce programu,” říká za pořadatele a dodává: “Na podzimní turné jsme domluveni na delším minimálně sedmdesátiminutovém setu”. 

Phil Rudd je považován za rock'n'rollovou modlu a zhmotnění klasického příběhu o mladém muzikantovi, který to dotáhl až na úplný vrchol světové hudební scény. Armáda skalních fanoušků skupiny včetně renomovaných hudebních novinářů dokonce zavedla tzv. “Rudd Factor”, tedy jakýsi hodnotící standard, který Phil Rudd svým stylem hry na bicí a přínosem do kapely AC/DC nastavil. Rudd bubnoval od 70. let v Melbourne v řadě různých kapel, včetně Buster Brown či Coloured Balls. Od roku 1975 patřil ke klasické sestavě AC/DC, v roce 1983 byl z kapely vyhozen. Vrátil se v roce 1994 a vydržel až do roku 2014.

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Doporučujeme také tyto slevy