akce skončila

Noc v klidné části Brna se snídaní

LokaceHotel Zannam, Selská 76, 614 00 Brno-Maloměřice a Obřany, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů443 / 1027

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-60%
Noc v klidné části Brna se snídaní
Noc v klidné části Brna se snídaní
Noc v klidné části Brna se snídaní
Noc v klidné části Brna se snídaní

Rádi si sem tam naplánujete výlet do Brna - třeba na nákupy nebo za historií a památkami? Nebo vás do Brna zavane práce? I tady s námi můžete ušetřit!

Noc pro 1 nebo 2 osoby se snídaní v hotelu Zannam v Brně pro Vás nyní máme se slevou 60%! Obě varianty zahrnují ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením, snídani, parkování na krytém a střeženém parkovišti přímo v objektu.

Pohodlné ubytování v klidné části Brna v Maloměřicích.

Voucher můžete využít kdykoliv a to až do prosince 2020! Vouchery můžete i sčítat a pobyt si tak prodloužit!

Levné, ale pohodlné ubytování jen za 360 Kč/osobu a noc!

Logo

Hotel Zannam nabízí levné a pohodlné ubytování v klidné části Brna v Maloměřicích, jen 8 km od D1 a D2. Výhodná poloha v sobě spojuje klid, ale zároveň dobrou dostupnost do centra městskou dopravou (cca 15 minut).

K dispozici jsou pohodlné 1 až 4lůžkové pokoje, z nichž každý je vybaven samostatným sociálním zařízením (WC a sprcha) a lednicí. Některé z pokojů mají k dispozici i TV. Internetové připojení na pokoji je samozřejmostí. V budově hotelu se dále nachází restaurace, vinárna (jen pro uzavřenou společnost) a sál pro meetingy a kongresy. Pro hosty se přímo v budově nachází kryté a střežené parkoviště, které je zdarma. 

Tipy na výlet

Hrad Špilberk

Hrad a pevnost, která je dominantou města Brna, je otevřena celoročně. Kromě kasemat zde můžete navštívit tzv. Jihozápadní bastion či rozhlednu.

Špilberk
Kostnice u sv. Jakuba

Druhá největší kostnice v Brně se nachází u kostela sv. Jakuba. Unikátní je především svým rozsahem, neboť dle odhadu je v jejich útrobách pohřbeno na 50 tisíc osob.

Kostnice

Labyrint pod Zelným trhem

Středověký komplex chodeb se nachází cca 6 až 8 metrů pod náměstím a je rozdělen na dvě části - na prohlídkovou trasu (ústí u Malého Špalíčku) a společensko-kulturní část, která ústí vedle divadla Reduta. Prohlídky jsou realizované po skupinách a vstup je ze Zelného trhu č.21.

Labyrint
Zoologická zahrada Brno

Krásná zoologická zahrada v Brně pečuje o více jak 300 druhů zvířat, které návštěvníci mohou pozorovat v moderních expozicích. Je otevřena celoročně a specializuje se především na kopytníky.

ZOO Brno

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Lenka Valášková

uživatel | 5.8.2020

Dobrý den, máte volno v termínu 27-30.8? Dvojlůžkový pokoj

odpověďi

uzivatel

PETRUCHA s.r.o.

partner | 6.8.2020

Dobrý den, ano máme volno. Pro závaznou objednávku prosím napište e-mail na info@zannam.cz i s kódy voucheru. S pozdravem Radek Petrucha, Hotel Zannam

uzivatel

Jana Robert

uživatel | 31.5.2020

Dobrý den, mohu se zeptat, pokud bychom se u vás chtěli s manželem ubytovat a měli bychom s sebou kola, je možné je někde uschovat? Děkuji za odpověď JB

odpověďi

uzivatel

PETRUCHA s.r.o.

partner | 1.6.2020

Dobrý den, ano je to možné.

uzivatel

Jana Robert

uživatel | 1.6.2020

Moc děkuji.

uzivatel

Hana Křešťáková

uživatel | 5.5.2020

Dobrý den. Chtěli by jsme jet se dvěma vnoučaty v polovině července na Jižní Moravu a rádi by jsme využili 2 x voucher na 1 noc u Vás v hotelu.Myslíte že už budete mít normální provoz?? Děkuji,Křešťáková Hana - Havířov

odpověďi

uzivatel

PETRUCHA s.r.o.

partner | 5.5.2020

Dobrý den, v polovině července už by měl být normální provoz.

uzivatel

Hana Křešťáková

uživatel | 5.5.2020

Děkuji.

Doporučujeme také tyto slevy