Poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup kvalitního LAHVOVÉHO vína

LokaceFOLK WINE s.r.o., Nádražní 57, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, Česko

Zbývá času137:42:53

Zbývá poukazů18 / 37

80 Kč

200 Kč

Ušetříte 120 Kč

-60%
Poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup kvalitního LAHVOVÉHO vína
Poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup kvalitního LAHVOVÉHO vína

Podmínky uplatnění

FOLK WINE s.r.o.

Nádražní 57
702 00 Moravská Ostrava
Tel.: +420 777 255 842
E-mail: info@folkwine.cz
Web: www.folkwine.cz

Platnost voucheru

do 31. 12. 2019

Podmínky voucheru

Voucher uplatníte přímo ve vinotéce.
Rozdíl ceny doplatíte na místě.
Peníze z nevyčerpaného voucheru se nevrací.

Celkový počet voucherů v akci: 37 ks
Max. počet voucherů na osobu: 4 ks

Kde lze uplatnit

FOLK WINE s.r.o.
Nádražní 57
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
Česko

Zobrazit na mapě

Milovníci dobrého vína neváhejte! Nenechte si ujít skvělou akci na nákup lahvového vína ve Vinotéce Modré Hory. Víno špičkové kvality si vychutnejte v pohodlí domova.

Poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup lahvového vína nyní pořídíte s 60% slevou. Voucher platí na vína z vinařství Víno J. Stávek. Vína od vinařů z malebného mikroregionu, jenž nese název Modré hory. Koupit si můžete až 4 vouchery na osobu a ušetřit tak až 480 Kč!

banner

Vinotéka Modré Hory nabízí široký sortiment lahvových a sudových vín. Vinaři, kteří jsou, zde prezentování pochází z malebného mikroregionu, jenž nese název Modré hory. Tento region se vyznačuje nejlepšími podmínkami v ČR pro zrání modrých odrůd révy vinné, ze které se vyrábí rosé (růžová) a červená vína. Navíc díky bohaté historii a vinařským zkušenostem vznikají vína špičkové kvality. 

Vinaři si také vozí mnohá ocenění a medaile z celého světa, což dokazuje, že jižní Morava a vína z ní pocházející se vyrovnají světové konkurenci. Také u nás můžete ochutnat vína V.O.C. MODRÉ HORY, což jsou vína originální certifikace. Vína nesoucí toto označení se mohou vyrábět pouze z odrůd Svatovavřinecké, Frankovka a Modrý Portugal. Než víno získá tuto nálepku, musí ujít kus cesty. Červená vína zrají 18 měsíců na sudu a pak jsou dány na zhodnocení komisi degustátorů, která rozhodne, jestli víno dostane ono toužené označení V.O.C. Modré hory. Rosé vína díky své výrobní technologii v sudu nezrají, ale jsou podrobeny stejným přísným podmínkám a posuzování. 

 folkwine TEXT1

folkwine TEXT

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů