akce skončila

Roční kurz obecné angličtiny online z pohodlí domova

LokaceTurgeněvova 1245/28, 618 00 Brno-Černovice, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů37 / 54

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-67%
Roční kurz obecné angličtiny online z pohodlí domova
Roční kurz obecné angličtiny online z pohodlí domova

Procvičovat si angličtinu kvalitně a efektivně z pohodlí vlastního domova? Dnes už žádný problém! Roční kurz obecné angličtiny online Vám to umožní! 

Objevte výhodu online studia a získejte podporu pro vaši angličtinu vždy, když to potřebujete. V práci, ve škole, doma, na cestách... všude kde jste. Na počítači, v tabletu i mobilu...

Díky rozřazovacímu testu Vám pomůžeme určit vhodnou úroveň. Následně budete mít dostatek cvičení a testů na procvičení gramatiky, slovní zásoby a čtení. Ebooky pro studium offline zdarma.

Roční angličtina v pohodlí domova jen za 499 Kč!

Kurz Obecné angličtiny je rozdělen do 6 úrovní definovaných podle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Ten rozděluje studenty do tří základních úrovní, A (začátečník), B (nezávislý), C (způsobilý), z nichž každá úroveň je dále rozdělena na dvě části: A1, A2, B1, B2, C1.

V každé úrovni na Vás čekají kapitoly z použití jazyka, slovní zásoby, čtení a ukázky rozhovorů a běžných frází. Kapitoly můžete volně procházet dle Vašeho uvážení nebo, po absolvování rozřazovacího testu, můžete využít Průvodce výukou, který Vás kapitolami provede v ideálním pořadí a návaznosti. Každá úroveň také obsahuje nepovinná cvičení a povinné testy. Testy musíte absolvovat s výsledkem vyšším než 85% tak, abyste mohli postoupit na vyšší úroveň.

První úrovní, která stojí mimo tento rámec je Angličtina pro úplné začátečníky, kterou máte od nás ZDARMA. Můžete si tak vyzkoušet styl a podobu kurzů a připravit se na studium, pokud s angličtinou teprve začínáte.

Provozovatelem serveru Tea-learning.cz je firma NoLama.cz, jejíž byl původním produktem. Naše firma se zaměřuje na vývoj a tvorbu e-learningových nástrojů pro jazykovou výuku, testování a správu školní administrativy, multimediálních výukových materiálů, propagačních video a audio spotů a komplexní outsourcing pro firemní vzdělávání. Team tvůrců Tea-learning.cz se profiluje z řad profesionálních lektorů, studentů anglické filologie, rodilých mluvčích a profesionálů z různých profesních oblastí. Při tvorbě obsahu preferujeme autentické materiály z reálných životních situací a aktuálnost použitého jazyka. Naši pracovníci se také ve velké míře podílejí na tvorbě učebnic a metodické přípravě kurzů a proto si můžeme dovolit obsah průběžně obměňovat a aktualizovat.

 

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Miloš

uživatel | 29.9.2019

Můžu v rámci ročního přístupu měnit obtížnost směrem dolů? Např. Po rozřazovacím testu budu B1, ale nebudu schopen postoupit do B2, kde mě to tedy nepustí, pokud jsem správně pochopil, když neudělám správně test. Budu mít aspoň přístup k A2 nebo A1? Díky za odpověď

uzivatel

Lucie Mach

uživatel | 4.7.2019

Dobry den, chtěla jsem se zeptat, co se stane když kurz přeruším nebo nedokončím?

odpověďi

uzivatel

Nolama s.r.o.

partner | 8.7.2019

Dobrý den, nestane se vůbec nic :-) Od nás máte 365 dní přístupu ke kurzu a všem materiálům, pokud je nevyužijete, Váš přístup po uplynutí jednoho roku skončí a Váš účet bude omezený. Pokud budete poté chtít pokračovat, zakoupíte si další licenci na další rok.

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 28.4.2018

Dobrý den, Petro, na kurz nikam docházet nemusíte, jedná se o online kurz, tzn. přes počítač, telefon či tablet.