Roční kurz obecné angličtiny online z pohodlí domova

LokaceTurgeněvova 1245/28, 618 00 Brno-Černovice, Česko

Zbývá času174:56:21

Zbývá poukazů34 / 54

499 Kč

1 499 Kč

Ušetříte 1 000 Kč

-67%
Roční kurz obecné angličtiny online z pohodlí domova
Roční kurz obecné angličtiny online z pohodlí domova

Podmínky uplatnění

Tea learning
Tel.: +420 732 222 626
E-mail: info@tea-learning.cz  
Web: www.tea-learning.cz 

Platnost voucheru: do 31. 12. 2019

Nutná telefonická nebo e-mailová
přihláška do kurzu předem
s nahlášením kódu Vašeho voucheru.

Celkový počet voucherů v akci: 54 ks
Max. počet voucherů na osobu: neomezen

Kde lze uplatnit

Turgeněvova 1245/28
618 00 Brno-Černovice
Česko

Zobrazit na mapě

Procvičovat si angličtinu kvalitně a efektivně z pohodlí vlastního domova? Dnes už žádný problém! Roční kurz obecné angličtiny online Vám to umožní! 

Objevte výhodu online studia a získejte podporu pro vaši angličtinu vždy, když to potřebujete. V práci, ve škole, doma, na cestách... všude kde jste. Na počítači, v tabletu i mobilu...

Díky rozřazovacímu testu Vám pomůžeme určit vhodnou úroveň. Následně budete mít dostatek cvičení a testů na procvičení gramatiky, slovní zásoby a čtení. Ebooky pro studium offline zdarma.

Roční angličtina v pohodlí domova jen za 499 Kč!

Kurz Obecné angličtiny je rozdělen do 6 úrovní definovaných podle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Ten rozděluje studenty do tří základních úrovní, A (začátečník), B (nezávislý), C (způsobilý), z nichž každá úroveň je dále rozdělena na dvě části: A1, A2, B1, B2, C1.

V každé úrovni na Vás čekají kapitoly z použití jazyka, slovní zásoby, čtení a ukázky rozhovorů a běžných frází. Kapitoly můžete volně procházet dle Vašeho uvážení nebo, po absolvování rozřazovacího testu, můžete využít Průvodce výukou, který Vás kapitolami provede v ideálním pořadí a návaznosti. Každá úroveň také obsahuje nepovinná cvičení a povinné testy. Testy musíte absolvovat s výsledkem vyšším než 85% tak, abyste mohli postoupit na vyšší úroveň.

První úrovní, která stojí mimo tento rámec je Angličtina pro úplné začátečníky, kterou máte od nás ZDARMA. Můžete si tak vyzkoušet styl a podobu kurzů a připravit se na studium, pokud s angličtinou teprve začínáte.

Provozovatelem serveru Tea-learning.cz je firma NoLama.cz, jejíž byl původním produktem. Naše firma se zaměřuje na vývoj a tvorbu e-learningových nástrojů pro jazykovou výuku, testování a správu školní administrativy, multimediálních výukových materiálů, propagačních video a audio spotů a komplexní outsourcing pro firemní vzdělávání. Team tvůrců Tea-learning.cz se profiluje z řad profesionálních lektorů, studentů anglické filologie, rodilých mluvčích a profesionálů z různých profesních oblastí. Při tvorbě obsahu preferujeme autentické materiály z reálných životních situací a aktuálnost použitého jazyka. Naši pracovníci se také ve velké míře podílejí na tvorbě učebnic a metodické přípravě kurzů a proto si můžeme dovolit obsah průběžně obměňovat a aktualizovat.

 

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Lucie Mach

uživatel | 4.7.2019

Dobry den, chtěla jsem se zeptat, co se stane když kurz přeruším nebo nedokončím?

odpověďi

uzivatel

Nolama s.r.o.

partner | 8.7.2019

Dobrý den, nestane se vůbec nic :-) Od nás máte 365 dní přístupu ke kurzu a všem materiálům, pokud je nevyužijete, Váš přístup po uplynutí jednoho roku skončí a Váš účet bude omezený. Pokud budete poté chtít pokračovat, zakoupíte si další licenci na další rok.

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 28.4.2018

Dobrý den, Petro, na kurz nikam docházet nemusíte, jedná se o online kurz, tzn. přes počítač, telefon či tablet.

uzivatel

Petra Jaworská

uživatel | 28.4.2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda musím na kurz někde docházet, nebo se dá zvládnout i přes počítač z domova? Nejsem z Brna. Děkuji

Doporučujeme také tyto slevy