akce skončila

Vstupte do virtuálního světa ve Zlíně

LokaceVirtual Aréna Zlín, Jateční 523, Prštné, 760 01 Zlín, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů40 / 161

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-40%
Vstupte do virtuálního světa ve Zlíně
Vstupte do virtuálního světa ve Zlíně
Vstupte do virtuálního světa ve Zlíně
Vstupte do virtuálního světa ve Zlíně
Vstupte do virtuálního světa ve Zlíně
Vstupte do virtuálního světa ve Zlíně
Vstupte do virtuálního světa ve Zlíně
Vstupte do virtuálního světa ve Zlíně

Dejte si na oči brýle, stoupněte si a neomezeně se pohybujte ve vlastním virtuálním světě. Plně se oddejte báječnému zážitku světa, ve kterém vás nikdo nemůže omezovat. Vyzvěte na souboj i svého kamaráda nebo soka.

Pokud jste spíš akční typ, zabavíte se v modré místnosti, která je určena na skákání, uhýbání před raketami, balancováním na horské dráze nebo střílení agresivních mimozemšťanů ve vesmíru.

V červené místnosti si můžete zahrát svoji oblíbenou závodní hru a plně se oddat požitku z jízdy. Připraveny jsou pro Vás závodní křesla s volantem a pedály. Stačí si vybrat svůj oblíbený supersport, zařadit rychlost, vyrazit na reálnou trať a nechat se unášet zatáčkami.

Voucher na 60 min. nebo 120 min. vstup do Virtual Areny ve Zlíně můžete využít dle libosti na modrou nebo červenou místnost nebo je i vzájemně nakombinovat. Na 1 voucher můžete jít až ve 2 lidech.

logo

Na 270 m2 se rozkládá 10 herních stanovišť určených pro virtuální realitu a další 2 stanoviště pro klasické "paření na PSku:)" K tomu všemu je pro Vás připraveno posezení s plně vybaveným barem. 

MODRÁ MÍSTNOST (HTC VIVE)

V modré arkádově-pohybové místnosti se zabaví především akční typy lidí. Místnost je určena na skákání, uhýbání před raketami, balancováním na horské dráze nebo střílení agresivních mimozemšťanů ve vesmíru.

Místnost má rozlohu 20 metrů čtverečních, a proto je tu pořádný prostor na vyřádění.

V místnosti si můžete zahrát celou řadu pohybových her, u kterých využíváte interakci s virtuální realitou 2 pohybové senzory, které držíte v rukou.

Jaké hry si můžete zahrát? Škála her je opravdu pestrá. Zahrát si zde můžete vše od dětských her, akčních stříleček až po kreativní hry, ve kterých zapojíte svoji paměť a představivost.

ČERVENÁ MÍSTNOST (PC S OCULUS RIFT)

V červené místnosti si můžete zahrát svoji oblíbenou závodní hru a plně se oddat požitku z jízdy. V místnosti jsou pro vás připraveny 4 závodní křesla s volantem a pedály. Všechny jsou kvůli maximálním požitku z jízdy napojeny na PC a brýle Oculus Rift. Stačí si vybrat svůj oblíbený supersport, zařadit rychlost, vyrazit na reálnou trať a nechat se unášet zatáčkami.

Oblíbeným módem je multiplayer, kdy k závodu můžete vyzvat svého kamaráda.

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Jiří Mikšík

uživatel | 27.2.2019

Dobrý den, obdržel jsem poukaz na tuto aktivitu s platností do 28.2.2019, pozapoměl jsem na termín, a když jsem volal do virtareny řekli mi,že by platnost měla být prodloužena do konce března, ale že si to mám ověřit. číslo poukazu 46447784-452. děkuji za odpověď

odpověďi

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 27.2.2019

Dobrý den, Jiří. Platnost voucherů je do 31.5.2019. Číslo poukazu, které uvádíte, není nejspíš od nás. Takové číslování my nemáme.

uzivatel

VR Land Zlín s.r.o.

partner | 4.3.2019

Dobrý den, číslo které uvádíte je ze slevového portálu slevíci.cz a tam je opravdu platnost prodloužena do konce března. :)

Doporučujeme také tyto slevy