akce skončila

Zapůjčení nářadí a stavební techniky v Ostravě

LokacePŮJČOVNA-RENTAL Ostrava, Škrobálkova 235/56, ( Vjezd z ulice Vratimovská ), 71800 Ostrava-Slezská Ostrava, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů1 / 97

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-51%
Zapůjčení nářadí a stavební techniky v Ostravě
Zapůjčení nářadí a stavební techniky v Ostravě
Zapůjčení nářadí a stavební techniky v Ostravě
Zapůjčení nářadí a stavební techniky v Ostravě

Není nad to mít plně vybavenou dílnu. Ale co s tím, když ji využijeme jen jedenkrát ročně? Lepší je si pořádný vercajk půjčit!

S poukazem v hodnotě 500 Kč si můžete zapůjčit nářadí a stavební techniku v půjčovně Rental v Ostravě. Ať už potřebujete pilu, vrtačku, brusku, svářečku, čerpadlo nebo míchačku na beton, vše najdete v plně vybavené půjčovně.  Sháníte stavební techniku jako rypadla, bagry a minibagry či nakladače? Ani to není problém. A samozřejmě včetně obsluhy!

V půjčovně v Ostravě - Kunčičkách, tam se každý chlap cítí jako v ráji. A navíc Vám bude k dispozici zkušený a ochotný personál, který poradí.

Vypůjčte si, co potřebujete. Rychle, snadno a s 50% slevou!

Logo

Není v silách jednoho člověka mít vždy a vše po ruce v perfektní kvalitně. Půjčovna Rental v Ostravě vám vše potřebné půjčí, a to snadno a rychle. Široká nabídka strojů a nářadí zahrnuje, jak ruční nástroje, tak lehkou i těžší stavební mechanizaci, lešení i zařízení stavenišť. Vybírat můžete z různých druhů pil a brusek na různé materiály, vrtaček, čerpadel, svářecí techniky. Stavební techniku půjčujeme v případě zájmu i s profesionální obsluhou. 

Nezáleží na tom, zda podnikáte, či zda jste kutil. Půjčovna Rental slouží všem zájemcům, profesionálům i začátečníkům, a vstřícné jednání a poradenství je samozřejmostí.

thunder-1342567_960_720

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů