5 denní rodinný pobyt v luxusním resortu na Hrubé Vodě u Olomouce

LokaceHotel Hluboký Dvůr - Resort Hrubá Voda, Hrubá Voda 21, 783 61 Hlubočky

Zbývá času218:48:42

Zbývá poukazů2 / 3

6 594 Kč

10 990 Kč

Ušetříte 4 396 Kč

-40%
5 denní rodinný pobyt v luxusním resortu na Hrubé Vodě u Olomouce
5 denní rodinný pobyt v luxusním resortu na Hrubé Vodě u Olomouce
5 denní rodinný pobyt v luxusním resortu na Hrubé Vodě u Olomouce
5 denní rodinný pobyt v luxusním resortu na Hrubé Vodě u Olomouce
5 denní rodinný pobyt v luxusním resortu na Hrubé Vodě u Olomouce
5 denní rodinný pobyt v luxusním resortu na Hrubé Vodě u Olomouce
5 denní rodinný pobyt v luxusním resortu na Hrubé Vodě u Olomouce
5 denní rodinný pobyt v luxusním resortu na Hrubé Vodě u Olomouce

Podmínky uplatnění

Hotel Hluboký Dvůr - Resort Hrubá Voda

Tel.: +420 585 100 404
E-mail: recepce@hlubokydvur.cz
Web: www.hlubokydvur.czwww.hrubavoda.cz
FB Wellness hotel Hluboký dvůr

Platnost voucheru

do 30. 4. 2019


Podmínky voucheru

  • Nutná telefonická rezervace termínu předem.
  • Vytištěný voucher předložíte na recepci hotelu.
  • Platí pro ubytování 2 dospělých
    a 2 dětí s polopenzí.
  • Lze uplatnit pouze ve všední dny
    od pondělí do pátku.

Celkový počet voucherů v akci: 3 ks
Max. počet voucherů na osobu: neomezeno

Kde lze uplatnit

Hotel Hluboký Dvůr - Resort Hrubá Voda
Hrubá Voda 21
783 61 Hlubočky

Zobrazit na mapě

Dovolená s celou rodinou v luxusním resortu, kde se zabaví děti i dospělí, může mít i luxusní cenu!

5 denní rodinný pobyt s polopenzí v depandance apartmánu na Hrubé Vodě nyní koupíte jen za 6 594 Kč!

Zahrnuje ubytování s polopenzí v samostatné apartmánové chatě pro 2 dospělé a 2 děti ve všední dny tj. od pondělí do pátku. Chata s veškerým komfortem.

Velmi oblíbený resort jen 22 km od Olomouce se spoustou aktivit pro dospělé i děti. Výborná dostupnost vlakem. Zvýhodněná cena vstupného do wellnesssaunového světa hotelu Hluboký Dvůr.

S námi Vás ubytování v luxusu vyjde jen na 330 Kč za osobu na den!


Resort Hrubá Voda

Resort Hrubá Voda je nový areál zábavy, relaxace, volnočasových a ubytovacích služeb zejména pro rodiny s dětmi, partnerské páry či skupinové akce. Resort ležící v údolí řeky Bystřice pod strmými kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku je vzdálený 22 km od Olomouce. Areál je výborně dostupný autem či vlakem.

Nově budovaný areál s velkým potenciálem každoročně rozšiřuje nabídku svých služeb. Součástí resortu určeného zejména pro rodiny s dětmi a partnerské páry jsou 2 restaurace, hotel, apartmánové chatky, bobová dráha, lukostřelecká aréna, discgolf, minigolf, dětské hřiště, půjčovna koloběžek, wellness služby a mnoho dalšího.S důrazem na detail, klientský přístup a kvalitu se budeme snažit o spokojenost každého našeho zákazníka. Pro rodiny s dětmi jsme nově připravili dětské hřiště, minigolf, lukostřeleckou arénu a zejména UBYTOVACÍ KAPACITY  v rodinných apartmánových chatách!

Součástí resortu je i wellness hotel Hluboký dvůr. Nabízí ubytování v 32 jedno až čtyřlůžkových pokojích se standardem 3* superior a 12 rodinných apartmánových chatách. V resortu o více než 120 lůžkách se nachází také jedinečný saunový svět s vnitřní i venkovní wellness částí, velká zážitková sauna arena, masérny, restaurace, lobby bar, dětský koutek či kongresové prostory.

restaurace


Apartmánové chatky (depandance apartman)

Prostorné moderní chatky s terasou jsou vybaveny vlastním vchodem. Chatky jsou určeny pro 4-5 osob. Součástí chatky je vždy předsíňka, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, dvě ložnice, obývací pokoj s jídelním stolem a vybavenou kuchyňkou (lednice s malou mrazničkou, varná deska, dřez, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sada nádobí).

Ubytovací kapacita rodinné chatky vychází z kapacit dvou oddělených ložnic (jedna ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma oddělenými lůžky či jednolůžkem a dvoupatrovou postelí).

Chaty 

Virtuální prohlídka apartmánových chat

Vytápění chaty je zajištěno tepelnými čerpadly, ovládání na termostat. Výhled z chatek přímo na okolní přírodu. V těsné blízkosti se nachází minigolf a víceúčelové hřiště s umělým povrchem. Vyhlášený Park sportu Hrubá Voda s bobovou dráhou s celoročním provozem, disc-golfovým hřištěm, poníky, lukostřeleckou arénou a dalšími aktivitami pro děti i dospělé je vzdálený cca 150 metrů.

Parkování přímo u chatek. Wellness služby jako je saunový svět, masáže, restaurace a další služby wellness hotelu jsou od chatek vzdálené cca 50 metrů. Pro ubytované hosty celého resortu zvýhodněné ceny na wellness služby.

Nájezd (check-in) na chatu vždy 15:00, odjezd (check-out) 10:00.

Tipy na výlet


Olomouc

Stotisícové krajské město Olomouc bývá díky své poloze v centru úrodného hanáckého regionu přezdíváno také jako Hanácká metropole. Je druhým turisticky nejatraktivnějším městem v ČR hned po Praze, a to především díky unikátnímu historickému centru, které je spolu s nejvyšším sousoším v ČR Sloupem Nejsvětější Trojice zapsán na mezinárodní seznam chráněných kulturních památek UNESCO. Cenným je také soubor barokních kašen, či Dóm Sv. Václava, kde byl dle pověsti zabit Václav III. Výlet do Olomouce můžete spojit s návštěvou zdejšího aquaparku či například Pevnosti poznání. Díky vlakovému nádraží, které je umístěno naproti Resortu Hrubá Voda se do Olomouce dostanete rychle a pohodlně bez toho, abyste museli hledat parkovací místo.

 

Olomouc

Svatý Kopeček a ZOO Olomouc

Na Svatém Kopečku vzdáleném 8 km severovýchodně od centra města Olomouce se nachází vyhledávané poutní místo s Bazilikou Navštívení Panny Marie, které v roce 1995 navštívil i tehdejší papež Jan Pavel II. Právě ten prohlásil tedy ještě poutní chrám za tzv. baziliku minor. Od hlavního vstupu do baziliky je nádherný výhled na rovinatou Olomouc, který uchvátí každého návštěvníka. Pokračovat odtud můžete do zoologické zahrady, která zde vznikla v roce 1956. Raritou olomoucké ZOO je vyhlídková věž, která se nachází v areálu zahrady a projet se můžete také místním safari vláčkem. Ze zvířat doporučujeme návštěvu akvárií, kde naleznete chov žraloků, nebo pavilonu žiraf. V areálu zahrady je k dispozici také lanový park pro děti a mnoho možností občerstvení.

V okolí Olomouce můžete dále navštívit hrady Šternberk a Bouzov či Muzeum tvarůžků v Lošticích. Další tipy na výlety naleznete zde.

Svatý Kopeček

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Doporučujeme také tyto slevy