Odpovědi na nejčastěji kladené otázky

Nepřišel Vám voucher nebo potvrzení nabídky?

Zkontrolujte prosím, zda Vám e-mail nepřišel do spamu.
Pokud používáte mail od Seznamu, např. @seznam.cz, @e-mail.cz, @post.cz, může být e-mail ve složce "Hromadné".
Jestliže používáte Gmail, doporučujeme zkontrolovat také složku "Promo akce" nebo "Promotions".
Pokud se u nás registrujete, najdete Vaše vouchery po přihlášení.

Co je RADIOmat?

RADIOmat je specialista na levné nákupy. Každý den přináší bezkonkurenční nabídky na různé služby a zboží.
Nakupovat na RADIOmatu se vyplatí.

Jak RADIOmat funguje?

Firmám nabízí atraktivní počet zákazníků, a díky tomu získává největší slevy a může proto nabídnout služby a zboží za ceny, jaké jinde nenajdete.

Líbí se mi aktuální nabídka, jak ji mohu získat?

Klikněte na „KOUPIT" dříve, než nabídka vyprší. Ve chvíli, kdy o tuto nabídku projeví zájem minimální dohodnutý počet nakupujících, odečtou se peníze z Vaší platební karty resp. Vám zašleme výzvu k úhradě převodem z Vašeho účtu. Po obdržení platby Vám pošleme voucher k odběru služby nebo zboží.

Co se stane, když nabídka nedosáhne požadovaného počtu zájemců?

Když se nepřihlásí dostatečný počet zájemců, nabídka se zruší a peníze se Vám nestrhnou. Proto pokud máte o nákup vážný zájem, dejte o nabídce vědět co nejvíce lidem!

Musím použít svůj voucher ve stejný den, kdy si ho koupím?

Ne. Mnoho našich nabídek má datum spotřeby, ale nikdy je nemusíte použít v den, kdy si je koupíte. Naopak. Vouchery jsou až na výjimky platné nejdříve od následujícího dne, aby se naši partneři mohli na nové zákazníky připravit.

Koupil jsem od vás voucher - jak ho využiju?

Jakmile strhneme z Vaší karty peníze nebo když nám bude na účet připsána úhrada převodem z Vašeho účtu, pošleme Vám e-mail s Vaším voucherem. Instrukce jak jej využít jsou přímo na něm.

Kdy obdržím voucher?

Pokud budete platit platební kartou, obdržíte voucher do hodiny od provedení nákupu. V případě platby převodem z účtu záleží na rychlosti převodu finančních prostředků mezi bankami. Zpravidla obdržíte voucher nejpozději do 3 dnů.

Jak to mám udělat, abych měl voucher na slevu ještě dnes?

Zvolte úhradu platební kartou a obdržíte voucher do hodiny po provedení nákupu. Tuto variantu Vám doporučujeme!

Co mám dělat, když nemám platební kartu a potřebuji voucher co nejrychleji?

Nemáte-li možnost platit kartou, zvolte úhradu převodem na účet. Pokud potřebujete voucher rychle, něpřevádějte peníze ze svého účtu, ale vložte hotově přímo na náš účet u České spořitelny (na její libovolné pobočce). Pak nám pošlete potvrzení banky o hotovostní úhradě a odešleme Vám voucher obratem.

Za jak dlouho obdržím voucher při platbě převodem z účtu?

V tomto případě záleží doba dodání voucheru na rychlost převodu finančních prostředků mezi bankami. Voucher Vám vystavíme a odešleme po připsání úhrady na náš účet, což je zpravidla nejpozději do 3 dnů od zadání Vašeho příkazu k úhradě.

Mohu koupit voucher pro někoho jako dárek?

Ano. Naše vouchery jsou přenosné. Navíc na voucheru není uvedena ani výše slevy ani název RADIOmat. Na voucheru je uvedena hodnota dané nabídky, nikoliv cena, za kterou byl voucher zakoupen. Všechny vouchery jsou přenosné!

V případě, že nevyužiji plnou hodnotu voucheru při první návštěvě, mohu ho využít později?

Ne. Pokud není v podmínkách stanoveno jinak, nedostanete zpátky drobné peníze nebo jiný druh kompenzace (třeba formou voucheru atd.) za zbývající nevyužitou hodnotu. Můžete si ale přivést známé a podělit se.

Budou mi peníze strženy z karty ihned, jakmile se zařadím mezi zájemce o nabídku?

Ne - peníze Vám budou strženy až ve chvíli aktivace slevy, tedy když o slevu projeví zájem minimální požadovaný počet lidí.

Je moje objednávka při platbě převodem na účet závazná?

Ano. Pokud zaškrtnete Váš souhlas s podmínkami a kliknete na tlačítko Potvrdit, je Vaše objednávka závazná a jste povinnni ji při aktivaci slevy (tj. při dosažení minimálního stanoveného počtu zájemců, o kterém budete informováni e-mailem) zaplatit převodem nejpozději následující pracovní den. V opačném případě může být Váš e-mail nebo Váš účet na RADIOmatu zablokován, abychom zamezili zneužívání systému a neznevýhodňovali firmy, které slevu nabízí.

Je váš web bezpečný?

Ano, používáme nejmoderní zabezpečovací technologie.

Je platba kartou bezpečná?

Platba kartou je naprosto bezpečná! RADIOmat využívá službu E-commerce 3D Secure. Toto řešení je vyvinuto na bázi nejmodernější aplikace kartových asociací Visa a MasterCard. Jedná se o celosvětově standardizovaný proces placení a akceptace karet na internetu, který z hlediska bezpečnosti a komfortu splňuje nejnáročnější požadavky zákazníků nakupujících na internetu.

Nemohou být údaje z platby kartou zneužity?

Údaje platební karty jsou zadávány přímo zpracovatelské bance a RADIOmat nemá k těmto údajům žádný přístup. Navíc přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje. Platba kartou je tedy pro Vás rychlá, pohodlná a bezpečná!

Odstraňujete někdy komentáře z vašeho diskuzního fóra?

Většinou ne. Výjimkou jsou případy, kdy někdo slovně napadá dalšího příslušníka fóra, provozuje jiné formy útoků nebo uvádí informace, které jsou v rozporu se zákonem.

Co když poskytovatel mé slevy zkrachuje?

V takovém případě Vám samozřejmě vrátíme peníze.

Je nutné se registrovat pro nákup?

Registrace u nás není nutná. Na druhou stanu, pokud se registrujete, budet se moci přihlásit do svého uživatelského profilu, kde budete mít stálý přehled o svých nákupech a voucherech.

Jak se mám zaregistrovat?

Tlačítko pro registraci je v horním menu. Registrovat se můžete také zde: Chci se registrovat a mít svůj uživatelský účet.

Co když zapomenu heslo ke svému účtu?

Pokud jste zapomněli heslo k Vašemu účtu, zašleme Vám nové heslo zde na Váš e-mail uvedený při registraci.