RADIOmat přináší každý den nabídky s bezkonkurenční slevou. Nabízíme Vám slevy z Brněnska, Olomoucka, Ostravska, Zlínska, Valašska i Slezska.
Snažíme se k našim zákazníkům i obchodním partnerům chovat tak, jak bychom chtěli, aby se ostatní chovali k nám. To znamená:

  • Nabízíme slevy, které bychom sami chtěli využít.

  • Jednáme otevřeně, přímo a nekličkujeme.

  • Uživatelskou jednoduchost ovládání a zákaznickou podporu považujeme za samozřejmost.

RADIOmat vznikl v roce 2011 jako logické propojení zájmů posluchačů Radia Čas, kteří chtějí získat co nejlepší podmínky pro nákup zajímavých služeb a výrobků, obchodních partnerů Radia Čas, kteří hledají nové distribuční cesty pro své kvalitní výrobky a služby.

RADIOmat provozuje společnost Radio Čas s.r.o., která vznikla v roce 1998 a od listopadu stejného roku zajišťuje vysílání Radia Čas. Z původně malé lokální rozhlasové stanice vyrostlo nejposlouchanější moravské radio, které aktuálně poslouchá přes půl milionu posluchačů na celé Moravě. Pohodové Radio Čas hraje nejvíce českých a slovenských písniček a přináší svým posluchačům nejaktuálnější lokální zpravodajství a informační servis. V roce 2011 stanice spustila svůj druhý program - Radio Čas Rock. To na severní Moravě uspokojuje hudební apetit fanoušků pravé rockové muziky.