akce skončila

5 vstupů na Rolletic a anticelulitidní masáž v Ostravě

LokaceWellness Minthe, Komenského 629/14, 708 00 Ostrava-Poruba, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů3 / 25

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-53%
5 vstupů na Rolletic a anticelulitidní masáž v Ostravě
5 vstupů na Rolletic a anticelulitidní masáž v Ostravě
5 vstupů na Rolletic a anticelulitidní masáž v Ostravě
5 vstupů na Rolletic a anticelulitidní masáž v Ostravě

Štíhlejší s pevnější a pružnější pokožkou bez zbytečného pocení? 
To není sen! Využijte výjimečně účinnou kombinaci přístroje Rolletic a anticelulitidní masáže. Výsledkem budou krásná stehna, boky, zadeček a bříško! 

S tímto voucherem získáte 5 vstupů na Rolletic a navíc 1 anticelulitidní masáž pro skvělý vzhled problematických partií.

Rolletic je speciální kuličkový masážní přístroj, který pomáhá prokrvit pokožku a snížit tukový objem. Využívá stimulaci akupresurních drah. Jeden vstup = 30 minut. V závěru Vás čeká anticelulitidní masáž, využívající speciální hmaty pro vyprázdnění lymfatických cest a zlepšení výsledku, masáž anticelulitidním olejem nebo skořicovou emulzí. Anticelulitidní masáž trvá cca 40 minut. 

Pevná, pružná a o pár centrimetrů štíhlejší. A navíc se slevou 53%!

mintheLogo

 

Wellness studio Minthe poskytuje služby zaměřené na celkovou relaxaci a regeneraci organismu a zlepšení fyzické i duševní kondice.

Naším cílem je vytvářet prostor, jenž působí na všechny smysly a složky klientovy osobnosti (tělo, mysl, duch, emoce), slouží jeho potřebám a přispívá ke zdravému a naplňujícímu přístupu k životu.

V našem studiu strávíte dobu, kterou budete věnovat výhradně sobě a budete mít možnost čerpat z nabízených služeb kombinaci těch, které budou mít maximální přínos pro zlepšení vaší kondice, sebevědomí a relaxaci. Uvolníte se v příjemném přátelském prostředí, můžete relaxovat také společně s přáteli nebo rodinou.

Přijďte si odpočinout, osvěžit se, načerpat nové síly, zvýšit si sebevědomí a zbavit se stresu a zdravotních potíží spojených s vaším uspěchaným a náročným způsobem života.

Cvičení 

Rolletic

Cvičení probíhá na světově patentovaném masážním a rekondičním stroji, využívajícím efektu stimulace akupresurních drah. Masáž na stroji výrazně ovlivňuje metabolismus tukové tkáně a urychluje vyprazdňování lymfatických cest, což napomáhá k odstranění projevů celulitidy a ukládání tukových polštářků. K dalším příznivým účinkům masáže patří zlepšení kvality pokožky – zpevnění a zvláčnění, uvolnění svalových bloků, změkčení jizev, a v neposlední řadě uvolňování endorfinu – tzv. hormonu štěstí. Pro dosažení viditelného a dlouhodobého efektu je doporučována kúra obsahující 10x 30-60 minutových cvičení na Rolleticu minimálně 1x týdně.


Rolletic

Anticelulitidní masáž

Jedná se o manuální masáž vycházející z lymfatické masáže. Zahrnuje vyprázdnění lymfatických uzlin, masáž přední strany stehen, zadní strany stehen, hýždí, případně bříška. Při masáži se používají kompresní a vyhlazovací hmaty, masíruje se buď zahřátým anticelulitidním olejem nebo skořicovou emulzí. Po masáži je do masírovaných partií vetřen ozónový krém, který přispívá k prokrvení pokožky, zlepšuje okysličení a tím i metabolismus buněk, vypíná a vyhlazuje pokožku. Druhá část procedury spočívá v zabalení natřených míst do zábalové folie a příjemné relaxaci v teplém zábalu. Pro viditelný efekt a účinek se doporučuje série alespoň 5 masáží minimálně 1x týdně. Optimální je kúra 10 masáží po dobu 10 týdnů. 

Masáž

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů