akce skončila

Adrenalinová jízda ve Ferrari nebo Lamborghini + záznam z jízdy

LokaceSportDrive.cz, U Soutoku 1159/3, 779 00 Olomouc, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů8 / 27

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-27%
Adrenalinová jízda ve Ferrari nebo Lamborghini + záznam z jízdy
Adrenalinová jízda ve Ferrari nebo Lamborghini + záznam z jízdy
Adrenalinová jízda ve Ferrari nebo Lamborghini + záznam z jízdy
Adrenalinová jízda ve Ferrari nebo Lamborghini + záznam z jízdy
Adrenalinová jízda ve Ferrari nebo Lamborghini + záznam z jízdy
Adrenalinová jízda ve Ferrari nebo Lamborghini + záznam z jízdy

Řídili jste už někdy nablýskaný sporťák? Ne?! Pak máte výjimečnou možnost si to vyzkoušet - a dokonce se slevou!

Vyberte si ze tří nadupaných variant - 15 nebo 30 minut jízdy ve Ferrari 458 Italia nebo v Lamborghini Gallardo. Splňte si svůj sen a vyzkoušejte si, jaké to je prohánět legendární vůz zatáčkami!

Jízda probíhá v běžném provozu. Projedete se po dálnici i prázdných okresních silnicích. 
V ceně voucheru je také poplatek za palivo a záznam z jízdy!

Platí pro jízdu v Olomouci, Brně, Praze, Ostravě a Bratislavě ve vybraných termínech!

Logo

Naše společnost SportDrive.cz Vám umožní svézt se v nejrychlejších a nejexotičtějších supersportech světa: Ferrari 458 Italia a Lamborghini Gallardo. Splňte si svůj klukovský sen a projeďte se v italském supersportu v hodnotě přesahující 6 milionů korun. Kde jinde si zařídíte auta, která pod kapotou skrývají až 570 koňských sil? Vybrat si můžete taktéž lokalitu jízdy. Naše jízdy probíhají v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě a Bratislavě.

 • NEPLATÍTE žádnou kauci ani pojištění, NEPODEPISUJETE žádné směny.
 • Po celou dobu jízdy je vám k dispozici zkušený INSTRUKTOR, který se postará o vaši bezpečnost.
 • Řízení NENÍ OMEZENO věkovou hranicí - jediné, co POTŘEBUJETE, je řidičský průkaz sk. B.
 • Pokud nemáte řidičský průkaz, můžete si zážitek užít s instruktorem na sedadle spolujezdce.

Informace o dostupných vozech

Ferrari 458 Italia

 • objem motoru 4 499 cm3
 • maximální výkon 570 koní (420 kW)
 • maximální točivý moment 570 Nm
 • zrychlení 0-100 km/h 3,3 sekundy
 • maximální rychlost 327 km/h 

Ferrari 458 Italia je sportovní automobil firmy Ferrari, který je nástupcem F430. Veřejnosti byl představen na autosalonu ve Frankfurtu 15. září 2009. Automobil pohání zážehový, vidlicový osmiválec uložený podélně před zadní nápravou o objemu 4,5 litru. Motor poskytuje výkon 127 koní na litr objemu, což je zatím rekordní hodnota u atmosféricky plněných motorů. 80 % točivého momentu je k dispozici už při 3 250 ot/min. Motor je, jako první umístěný před zadní nápravou ve voze Ferrari, vybaven přímým vstřikováním paliva.

Standardní převodovkou je 7stupňová dvouspojková převodovka Getrag, podobně jako u modelu California. 458 Italia není dostupný s tradiční manuální převodovkou, proto je čtvrtým modelem Ferrari (první tři jsou Enzo, Challenge Stradale a 430 Scuderia), které nejsou v nabídce s manuální převodovkou. Jde o první hlavní model, který není nabízen s manuální převodovkou.

Zavěšení automobilu obstarávají na přední nápravě dvojitá příčná trojúhelníková ramena a víceprvkové zavěšení na zadní nápravě spolu s E-Diff a F1 Trac systémy regulace prokluzu, které jsou určené k lepšímu ovládání vozu v zatáčkách a zlepšení průběžného zrychlení o 32 % v porovnání s předcházejícími modely. Kompozitní brzdy z uhlíkových vláken a keramiky nesou název Ferrari/Brembo CCM, společně se systémem ABS zkrátily brzdnou dráhu ze 100 km/h na délku 32,5 metru.

Jízda
 

Lamborghini Gallardo

 • objem motoru 5 204 cm3
 • maximální výkon 560 koní (412 kW)
 • maximální točivý moment 560 Nm
 • zrychlení 0-100 km/h 3,7 sekundy
 • maximální rychlost 325 km/h

Lamborghini Gallardo je supersportovní automobil vyráběný automobilkou Lamborghini. Gallardo je dnes nejvyráběnější model automobilky, díky prodeji přes 5000 kusů za první tři roky. Každé auto stojí okolo $ 180 000 až $ 210 000. Pojmenované je po slavném plemeni bojovného býka. Gallardo se představilo na autosalonu v Ženevě roku 2003 jako menší a levnější alternativa k modelu Lamborghini Murciélago. 

Model s pohonem všech kol, hliníkovou konstrukcí, hmotností 1430 kg, desetiválcem 4961 cm3 o výkonu 365 kW a maximální rychlostí 309 km/h se měl začít vyrábět ve větších sériích než Murciélago a stát se konkurentem Ferrari 360 Modena. Záměr automobilky se podařil, již v roce 2005 bylo na světě 3000 automobilů této modelové řady.

Gallardo se tak stalo nejprodávanějším modelem automobilky Lamborghini, překonalo Lamborghini Diablo s 2903 prodanými kusy. Následující rok (2006) se italské automobilce podařilo prodat 2086 kusů, Lamborghini tak oslavilo další jubileum, 5000 vozů Gallardo. Pro modelový rok 2006 přišla automobilka s mnoha technickými změnami, výkon motoru byl zvýšen dokonce na 382 kW.

 

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Doporučujeme také tyto slevy