akce skončila

Dárková poukázka do originálního divadla RockOpera Praha

LokaceRadio Čas, Stavební 992/1, 708 00 Ostrava-Poruba, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů8 / 107

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-53%
Dárková poukázka do originálního divadla RockOpera Praha
Dárková poukázka do originálního divadla RockOpera Praha
Dárková poukázka do originálního divadla RockOpera Praha
Dárková poukázka do originálního divadla RockOpera Praha
Dárková poukázka do originálního divadla RockOpera Praha
Dárková poukázka do originálního divadla RockOpera Praha
Dárková poukázka do originálního divadla RockOpera Praha
Dárková poukázka do originálního divadla RockOpera Praha

Vykouzlete na tváři úsměv! Rodině, partnerovi, kamarádům, známým, kolegům či komukoliv jinému - věnujte jim dárkový poukaz na vstupenky do RockOpery Praha. Nedávejte peníze, když můžete dát zážitek na celý život.

RockOpera Praha - první divadlo NEJEN pro rockery!

Dárkovou poukázku v hodnotě 400 Kč nyní můžete koupit za zvýhodněnou cenu 190 Kč. Koupit můžete i více kusů najednou a poukázky sčítat. 

Svými nezkrotnými výkony vás rozpálí živá kapela. Do uší vám nalejí prvotřídní autorské dílo nabušené emocemi - od radosti, zamilovanosti nebo dojetí až po napětí, strach a vyděšení. Dávné příběhy vám přes muziku převypráví charismatičtí zpěváci, herci, akrobati a tanečníci, ze kterých vás bude mrazit po zádech. Všechno je zabalené do naprosto originálního výtvarného hávu, který si hned zamilujete.

 logo RO big white

Už léta pro vás připravujeme co nejsilnější formu hudebně-divadelního zážitku. A co z toho vzniklo? Troufneme si říct, že něco takového nikde jinde neuvidíte! Jsme rádi, že nás stále podporujete, doporučujete a skvěle hodnotíte. Jen díky tomu můžeme tvořit nové opery a hrát pro vás čím dál tím častěji.

Račte vstoupit!

ŽIVĚ A NAHLAS

Chcete zažít atmosféru rockového fesťáku v divadle? Jde to! Kapelu RockOpery Praha nezavíráme do orchestřiště, očaruje vás přímo z pódia. Nepřehlédnete fenomenální rytmiku: vynikající souhru Richarda Scheuflera st. (baskytara; Pražský výběr II, spolupracuje s předními českými umělci), Martina Ivana (nejžádanější basák v Česku) a Richarda Scheuflera jr. (bubeník tělem i duší). Čtveřici kytarových mágů tvoří vynikající hráči David Pavlík (sólová kytara), mistr riffů Jan Peš (rytmická kytara), Daniel Franc, Martin Hollander. Náladu rozdává hudební kouzelník a bavič Miloslav Kočí (percusse, didgeridoo). Vůdčím článkem kapely je přímo autor hudby, šéfdirigent a virtuózní klavírní a klávesový hráč v jedné osobě - Milan Steigerwald.

ŠPIČKOVÉ HLASY

Mají zlato v hrdle a zpívají nejen hlasem, ale i srdcem! Honza Toužimský z Arakainu, Kamil Střihavka, Viktor Dyk, Pavla Forest, Jiří Zonyga, Žántí z Matahari, Daniela Langrová, Helena Kubelková, Mirka Časarová, Petr Opava, RAVEN a mnoho dalších... RockOpera Praha spojuje známé profesionály s mladými talentovanými zpěváky. Ti pocházejí zejména z řad studentů naší Rockové akademie a oddělení rockové opery Mezinárodní konzervatoře Praha. 

ÚCHVATNÁ A STYLOVÁ SHOW

Oheň, světla, pohyb, akrobacie! Nechte se přistihnout v momentu okouzlení s otevřenou pusou. Vše od nejlepších profesionálů v oboru. Fyzické divadlo, závěsné šály, light toys, hořící tyče, křídla isis, ohnivé kruhy, vějíře, plivání ohně... To vše navíc ve stylovém výtvarném zpracování kostýmů, scény a líčení. Nápadné motivy, punkové účesy, roztrhané punčochy, těžké Steelky...

ORIGINÁLNÍ DÍLO ČESKÝCH AUTORŮ

Milan Steigerwald a Pavla Forest - velice kreativní muzikanti s neomezenou fantazií, širokým vzděláním, hromadou zkušeností a bohatou hudební minulostí (např. KING SIZE). Dlouholetí partneři pracovní i životní. RockOpera Praha, kterou založili, se soustředí výhradně na zpracování jejich vynikajících děl. Ke svým operám volí zejména příběhy odhalující podstatu lidství a našeho žití, témata, která jsou nadčasová a nemění se ani s ohledem na historický kontext.

NESMRTELNÉ PŘÍBĚHY

Víte, jak zhmotnit dávný příběh? Inscenacím RockOpery Praha vdechuje život známý herec a skvělý režisér Roman Štolpa a režisérka a herečka světově známého fyzického divadla Teatr Novogo Fronta - Irina Andreeva (režie Bardo Thödol, Malý Princ a Vymítač), kteří na to recept rozhodně mají! Umí předat hercům správnou energii, naladit struny jejich různorodé aury tak, aby vás pak při představení v harmonii s hudbou neúprosně vtahovali do děje. K režírování hereckých akcí nevynechávají snad jediný kout arény, často se hraje přímo mezi diváky!

NETRADIČNÍ ARÉNA

RockOpera Praha - 17 let stará divadelní aréna, která vznikla přeměnou skladiště Holešovické tržnice v nový multifunkční prostor. Jeviště (orchéstra) ve spodní části amfiteátru je uzavřeno hledištěm o třech sektorech se 768 sedadly. Díky strmé elevaci uvidíte perfektně odkudkoliv. Přesvědčte se v naší virtuální prohlídce na Google Maps.

Už jen vstoupit a rozhlédnout se je zážitek sám o sobě!

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Karel Hartl

uživatel | 9.2.2019

Dobrý den.Do kdy je platnost poukazů?

odpověďi

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 10.2.2019

Dobrý den, Karle. Originální vstupenka má platnost do 28. 2. 2019.

uzivatel

Jana Tischlerová

uživatel | 8.2.2019

Pokud koupím, jeden poukaz za 190,-, mohu ho uplatnit na zakoupení vstupenky za 399,-?

odpověďi

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 8.2.2019

Dobrý den, Jani. Ano, můžete. Jen prosím nezapomeňte vyměnit voucher za dárkovou poukázku.

Doporučujeme také tyto slevy