Film dle vlastního výběru v letním kině v Mostkovicích

LokaceLetní kino, ul. Letní, 798 02 Mostkovice, Česko

Zbývá času41:47:44

Zbývá poukazů23 / 120

54 Kč

90 Kč

Ušetříte 36 Kč

-40%
Film dle vlastního výběru v letním kině v Mostkovicích
Film dle vlastního výběru v letním kině v Mostkovicích

Podmínky uplatnění

Letní kino Mostkovice

Email: letnikino@letnikino.cz 
Web: www.letnikino.cz 
Facebook: Letní kino Mostkovice

Platnost voucheru

do 31. 8. 2020

Podmínky voucheru

Kód voucheru předložíte u vstupní brány. 
Vzhledem k velké kapacitě není nutná
rezervace předem.

Celkový počet voucherů v akci: 120 ks
Max. počet voucherů na osobu: 10 ks

Kde lze uplatnit

Letní kino
ul. Letní
798 02 Mostkovice
Česko

Zobrazit na mapě

Zavřít se v tak krásném počasí do multiplexu by byl hřích. Zajděte si na filmek do letního kina v Mostkovicích, v krásném areálu nad Plumlovskou přehradou - jen 5 km od Prostějova!

Vyberte si jakýkoliv film a vstupenka je Vaše za 54 Kč. Voucher můžete využít na jakýkoliv film až do konce letních prázdnin. Program najdete zde.

Zaparkovat není problém, parkování je přímo nad areálem. Dojet můžete i na kole, zdarma si jej můžete bezpečně uložit do stojanů v areálu kina. 

Vytáhněte rodinu na dobrý film a užijte si krásné prostředí letního kina.  


Banner

Letní kino v Mostkovicích na přehradě patří k nejkrásnějším amfiteátrům, které v naší zemi byly vybudovány. Vděčí za to mimořádně šťastné poloze. Leží jen několik desítek metrů od vodní plochy přehrady, asi deset metrů nad její hladinou, obklopené zelení. Také architektonické řešení celého areálu především hlediště, jeviště a promítací plochy je velmi zdařilé a umocňuje celkově příjemné prostředí.

Kino je vybaveno dokonalou promítací technikou a má dobrou akustiku, z kteréhokoliv místa umožňuje divákovi sledovat celou promítací plochu. Divákům se nabízí  přímo v areálu možnost občerstvení v širokém sortimentu nápojů a sladkostí. Diváky je zvláště oceňována čistota hygienického zařízení, využívání tohoto zařízení je trvale poskytováno bezplatně.

Letní kino bylo v polovině 70. let dokončeno jako víceúčelový amfiteátr s tím, že bude sloužit především k promítání filmů. Pod promítací plochou, která je řešena jako ocelový skelet vyplněný zdivem s celkovým rozměrem 6x12 metrů, je zděné pódium. Na jeho ploše vystupovaly v minulosti  například  soubory lidových tanců z Itálie, hudební skupiny různých žánrů  (Plavci, Premiér, Tublatanka a další) , a také W. Matuška , K. Kryl , I. Mládek  a další. Pod jevištěm jsou vybudovány šatny pro účinkující s hygienickým zázemím.

Do mírně stoupajícího hlediště vybaveného moderními plastovými sedáky s opěradly na ocelové konstrukci se vejde přes tisíc diváků.

Kompletní program najdete zde.

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Doporučujeme také tyto slevy