akce skončila

Hodina archery game v zábavním centru Hornik

LokaceZábavní centrum Hornik, Zámecká 1936/18, 702 00 Moravská Ostrava, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů50 / 100

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-43%
Hodina archery game v zábavním centru Hornik
Hodina archery game v zábavním centru Hornik
Hodina archery game v zábavním centru Hornik
Hodina archery game v zábavním centru Hornik
Hodina archery game v zábavním centru Hornik
Hodina archery game v zábavním centru Hornik

Staňte se Robinem Hoodem, Legolasem nebo Katniss Everdeen! Zastřílejte si z luku přímo na živý pohyblivý terč. Tlak stoupá... kolem prosviští šíp... a další. Jediná možnost je být rychlý a zvládnout šíp chytit v letu. Máte na to? Vyzkoušejte si to!

Kombinujte strategii, pohyb a akci. Teprve pak totiž zažijete spoustu zábavy a napětí.

Bavte se s celou partou a ušetřete na každé vstupence 122 Kč!

 

 

Zábavní centrum Hornik 
Místo, kde se snoubí zábava, pohyb a moderní technologie.

V roce 2013 jsme odstartovali první Laser game v Ostravě a tím také začali oživovat zašlou slávu obchodního domu Horník. Naší snahou je mimo jiné zase přilákat lidi do centra Ostravy a to zejména za zábavou. Virtuální realitu jsme spustili záčátkem roku 2017 a současně začali přemýšlet o žhavé novince v Evropě Archery game a přechodu na novou značku. A rozhodně nekončíme, plány jsou veliké.

Zábava pro volný čas, firemní akce a teambuildingy, narozeninové party a akce pro školy, to vše zvládneme. Přijďte vyzkoušet akční, moderní, sportovní a především zábavné aktivity na jednom místě a ve špičkové kvalitě.

 Archery game Ostrava

Archery game (archery tag) je týmová akční sportovní hra. Je vhodná pro všechny věkové kategorie nad 10 let a osoby jakékoliv fyzické zdatnosti. Hra je určena všem milovníkům pohybu a fanouškům adrenalinových sportů. 

Díky ochranným maskám  a speciálním šípům s měkkou koncovkou je Archery game naprosto bezpečná zábava. Vše Vám s nadšením ukáže a vysvětlí náš zkušený personál, který bude po celou dobu s Vámi a rád kdykoli pomůže a poradí. A protože je naše aréna uvnitř, hrát můžete za jakéhokoli počasí po celý rok.

  • Specíální šípy s měkkou koncovkou
  • Kvalitní luky od českého výrobce
  • Vychytaná aréna s množstvím překážek
  • Zábava až pro 16 hráčů
  • Ideální na teambuildingy, oslavy nebo akce s přáteli
  • Kryté hřiště s posezením a občerstvením

Na ploše 300m² se můžete utkat v několika herních scénářích a to až v počtu 16 hráčů. V základním módu hry jsou dva týmy proti sobě a cílem hry je zasáhnout všechny protihráče. Tento herní režim je ideální pro hráče, kteří s Archery game začínají. Další varianty hry jsou boj o vlajku, vybíjená všichni proti všem, týmová hra s medikem.

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Monika Kahounová

uživatel | 29.5.2018

Dobrý den, pokud koupím 3 ks voucheru pro tři osoby, aby šli spolu, musí se tedy objednat předem, že ano? A bude tam s nimi více lidí, ať si zahrají a nejsou tam jen oni tři?

odpověďi

uzivatel

Bc. Jan Sopuch

partner | 29.5.2018

Dobrý den,

uzivatel

Bc. Jan Sopuch

partner | 29.5.2018

Minimální počet hráčů na hru je 6, takže je potřeba sehnat další 3 hráče a případně dokoupit další 3 vouchery nebo zaplatit cenu dle ceníku na místě. Rezervaci termínu je nutné provést předem ideálně přes náš rezervační systém na www.zabavahornik.cz/rezervace

Doporučujeme také tyto slevy