akce skončila

Hodina virtuální reality v zábavním centru Hornik

LokaceZábavní centrum Hornik, Zámecká 1936/18, 702 00 Moravská Ostrava, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů98 / 100

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-42%
Hodina virtuální reality v zábavním centru Hornik
Hodina virtuální reality v zábavním centru Hornik
Hodina virtuální reality v zábavním centru Hornik
Hodina virtuální reality v zábavním centru Hornik
Hodina virtuální reality v zábavním centru Hornik
Hodina virtuální reality v zábavním centru Hornik

Vstupte do světa bez limitů, kde rozhodujete pouze vy! Představte si nekonečné hory nepřátel, vrchol světa, úzkou dřevěnou lávku v úrovni stého patra. Virtuální realita Vám dá vše, co si budete přát.

Ve virtuální realitě Vás čeká dokonalý audiovizuální zážitek s volností pohybu a nepřeberným množstvím možností.

Bavte se s celou partou a ušetřete na každé vstupence 147 Kč! 

 

 

 Zábavní centrum Hornik
Místo, kde se snoubí zábava, pohyb a moderní technologie.

V roce 2013 jsme odstartovali první Laser game v Ostravě a tím také začali oživovat zašlou slávu obchodního domu Horník. Naší snahou je mimo jiné zase přilákat lidi do centra Ostravy a to zejména za zábavou. Virtuální realitu jsme spustili záčátkem roku 2017 a současně začali přemýšlet o žhavé novince v Evropě Archery game a přechodu na novou značku. A rozhodně nekončíme, plány jsou veliké.

Zábava pro volný čas, firemní akce a teambuildingy, narozeninové party a akce pro školy, to vše zvládneme. Přijďte vyzkoušet akční, moderní, sportovní a především zábavné aktivity na jednom místě a ve špičkové kvalitě.

Virtuální realita Ostrava

Virtuální realita je technologie budoucnosti a Vaše brána do nových světů. Herna v Zábavním centru Hornik je největší a nejstylovější herna s virtuální realitou v Ostravě.

K vyzkoušení jsou sety HTC Vive s Motion controllery a Oculus Rift s ovladači Touch, kterým sekundují nabušené herní počítačové sestavy. Nabízíme přes 50 her a aplikací, opravdu každý si přijde na své. Sledujeme nejnovější trendy a neustále naši nabídku rozšiřujeme.

Virtuální reality se vůbec nemusíte bát, ovládání je velice intuitivní. Hravě se s virtuální realitou sžije 8 leté dítě nebo 80 letá babička. Proto je virtuální realita vhodná pro všechny. Navíc Vás během několika mála minut naučíme, jak se vše ovládá, po celou dobu Vám budeme k dispozici a rádi kdykoli poradíme a pomůžeme.

Foto virtuální realita 1

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Barbora V.

uživatel | 26.6.2018

Dobrý den, je možno zakoupit jeden vstup pro 10 leté dítě nebo musí být skupinka ? Děkuju

odpověďi

uzivatel

Bc. Jan Sopuch

partner | 26.6.2018

Dobrý den, ano, může hrát pouze jeden hráč celou hodinku, při více hráčích se mohou prostřídat na jednom zařízení např. 2 po 30 minutách apod. Těšíme se na Vaši návštěvu!

uzivatel

Kateřina Molinková

uživatel | 25.5.2018

Dobrý den, prosím Vás, když chceme přijet 4 osoby, tak si máme rezervovat 4 hodiny? Chápu to dobře, že jedna osoba 1 hodina a další osoby musí čekat?

odpověďi

uzivatel

Bc. Jan Sopuch

partner | 27.5.2018

Dobrý den, máme dohromady 6 zařízení. Takže v jednu hodinu hrajou všichni, nebo se prostřídají při nedostatku zařízení. Přeji hezký den. Renáta ZC Horník

Doporučujeme také tyto slevy