Pro děti

Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně

LokaceStupkova 18, 779 00 Olomouc, Česko

Zbývá času80:12:18

Zbývá poukazů19 / 30

od 2 514 Kč

4 190 Kč

Ušetříte 1 676 Kč

-40%
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně
Letní dětský tábor na 10 dnů v Moravském Berouně

Podmínky uplatnění

Agentura TAPAZA, cestovní kancelář

Tel.: 585 412 236 (po-čt 7:00-15:00 hod.)
E-mail: tabor@taborytapaza.cz 
Web: www.taborytapaza.cz 
Facebook: Agentura Tapaza

Platnost voucheru

2. 7. - 16. 8. 2021

Podmínky voucheru

 • Tento voucher lze využít pouze na tábor
  v Moravském Berouně. 
 • Nutné telefonické ověření dostupnosti
  vybraného termínu předem
  na tel.: 585 412 236 (po-čt 7:00-15:00 hod.). 
  Pozdější změna termínu není možná.
 • Po zakoupení voucheru obratem vyplňte
  přihlášku přes online formulář a uveďte
  kód voucheru do poznámky. 
 • Cena nezahrnuje dopravu smluvními
  autobusy (je možné za příplatek doobjednat),
  cestovní a úrazové pojištění, příplatkové aktivity.
 • Bezlepkovou stravu pro dítě možno domluvit.

Počet voucherů v akci

6 ks na každý termín, celkem 30 ks
Max. počet voucherů na osobu: neomezeno

Kde lze uplatnit

Stupkova 18
779 00 Olomouc
Česko

Zobrazit na mapě

Ty nejlepší letní zážitky zažijí děti na táboře... Naplánujte svým dětem opravdové prázdniny. Letní tábor v Moravském Berouně v oblasti Nízkého Jeseníku zajistí dětem úžasné vzpomínky.

Dětský letní tábor  s FLEXI programem nyní koupíte za zvýhodněnou cenu již od 2 514 Kč. Na výběr máte z 5 termínů v průběhu celých prázdnin. Tábor je vhodný pro děti ve věku 6 - 18 let. 

Flexi tábor by měl uspokojit i ty nejnáročnější z vás. U tohoto typu tábora si mohou účastníci sestavit program čistě podle sebe, svých zájmů a preferencí, aniž by se rozhodovali, jestli je bude víc bavit tančit, sportovat, účastnit se zábavných hodin angličtiny nebo dát prostor své fantazii v rámci výtvarných lekcí. Budou si moci totiž vyzkoušet úplně všechno. Nebudou samozřejmě chybět různé hry, soutěže, koupání, profesionální show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou. 

Voucher pro 1 dítě zahrnuje 10 denní pobyt ve 4 lůžkových chatkách a v pokojích, které mají 4-6 lůžek včetně lůžkovin, stravu (6x denně), celodenní pitný režim, výchovný a provozní personál, flexi program tábora, lektory dle zaměření, zdravotnický a ostatní personál.

logo

Letní tábory u Moravského Berouna navazují na velký úspěch táborů v Kunčicích pod Ondřejníkem a v Kořenově. Táborový areál se nachází v oblasti Nízkého Jeseníku nedaleko obce Moravský Beroun (okres Olomouc). Ubytování je zde k dispozici ve čtyřlůžkových chatkách a v budově se 4-6 lůžkovými pokoji.

FLEXI tábor

Každý den je složen ze tří výukových bloků, účastníci našeho tábora si přitom libovolně podle sebe vyberou náplň těchto bloků. Jeden blok tedy mohou zasvětit určité aktivitě, zatímco v dalších blocích dají přednost něčemu jinému. Hlavním smyslem Flexi tábora je tedy maximální vyhovění naším účastníkům, pokud se nechtějí na táboře specializovat pouze na jednu činnost. Vlastní program tábora si mohou sestavit ze seznamu aktivit, který jim každé ráno sdělí oddílový vedoucí a děti nasměruje na vybranou aktivitu.

Jak odpolední, tak večerní program mají účastníci Flexi tábora společný, během celého tábora jsou přitom rozděleni do oddílů a po každém programovém bloku je celý oddíl společně se svým vedoucím. Účastníci Flexi tábora mají také společný denní režim jako ostatní děti na táboře.

V rámci FLEXI tábora pro děti na všech turnusech garantujeme následující aktivity/program:

 • program tanečního tábora (výběr vždy z min. 3 tanečních stylů a více)
 • program sportovního tábora (v každém bloku výběr 2-3 různých sportovních aktivit)
 • program výtvarného tábora

Dle konkrétního střediska mají děti v rámci FLEXI tábora na některých turnusech na výběr navíc:

 • program anglického tábora

Každý účastník si z těchto aktivit může vybírat cokoliv přímo na táboře.

Dopoledne

Dopolední program je rozdělen dle vybraného zaměření tábora.

Odpoledne

Odpolední a večerní programy jsou společné pro celé středisko, tedy pro téměř všechny zaměření tábora. (Výjimku někdy tvoří airsoftový tábor, kterému se program přizpůsobuje a některé programy jsou samostatné pro tento typ tábora.)

Do odpoledního programu patří hraní nejrůznějších soutěží a her, výlety atd. Většina soutěží se započítává do celotáborové hry, která vyvrcholí v závěrečný den, kdy jsou děti za své výkony oceněny diplomy, upomínkovými předměty a nejrůznějšími sladkostmi.

Mezi nejoblíbenější hry patří různé formy etapových her. Každá hra je zaměřená na něco jiného a děti si tedy vyzkouší spolupráci v týmu, kreativní tvoření, rychlost a postřeh, logické hry, hlavolamy, vědomostní výzvy i sportovně zaměřené soutěže.

Airsoftový tábor bude mít odpolední program částečně upravený, kvůli delším bojovým hrám apod., nicméně i účastníci našeho airsoftového tábora se mohou těšit na nejrůznější druhy sportů, koupání v bazénu, soutěže a další aktivity.

A když nás bude zlobit počasí ?

Ke každému programu je vždy připravena i tzv. mokrá varianta, její náplní jsou ateliéry, které mají opět několik zaměření. Díky tomu, že naše střediska disponují hned několika krytými společenskými prostory, máme připravenou bohatou zásobu in-door aktivit. Např. sportovní i vědomostní soutěže, herny se stolním tenisem, fotbálkem, deskovými hrami, kartami, výtvarnými aktivitami apod.

Večer

Od 20 hodin se zábava rozjede na plné obrátky. Profesionálně připravenými večerními programy Vás budou provázet výborní baviči a moderátoři. Nejen oni, ale i další vedoucí vás nabijí skvělou show, tancem, hudbou či soutěžemi.

V rámci zachování know-how našich večerních programů nemůžeme uvést podrobný přehled a náplň programů. Můžeme nicméně garantovat jejich maximální možnou kvalitu úspěšně prověřenou několika lety. Zárukou budiž tisíce nadšených dětí, které zažily tábory s naším programem.

Nebude chybět ani táborák, opékání buřtů a prostě všechno, co k takovému táboru patří. Závěr každého turnusu bude korunován vyhlášením výsledků, předáváním cen a závěrečným gala večerem. Dojde i na dojemné loučení a tradiční vzpomínkové "dopísky".

Zkrátka nezáleží na tom, kolik ti je let, jestli jsi holka nebo kluk. Na našem táboře si vybereš program přesně podle sebe, užiješ si ty nejlepší prázdninové dny, poznáš spoustu nových kamarádů a odvezeš si nezapomenutelné zážitky.

Příplatkové aktivity

Jako doplňkový program nabízíme několik příplatkových aktivit, kterými si můžete tábor ještě trošku okořenit.

 • Výlet do aquaparku
 • Lanové centrum
 • Jízda na motokárách
 • BEAUTY & STYLE
 • Foto a video záznam z tábora
 • Táborové tričko

Více o příplatkových aktivitách zde.  

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Doporučujeme také tyto slevy