akce skončila

Lístek do Premiere Cinemas v Šantovce na měsíc prosinec

LokacePremiere Cinemas Olomouc, Galerie Šantovka, Polská 1, 779 00 Olomouc, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů31 / 31

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-32%
Lístek do Premiere Cinemas v Šantovce na měsíc prosinec
Lístek do Premiere Cinemas v Šantovce na měsíc prosinec

Navštivte multikino v Galerii Šantovka! Nyní můžete mít vstupenku na jakýkoliv film dle vlastního výběru do multikina Premiere Cinemas v Galerii Šantovka za 129 Kč.

Můžete si zvolit jakýkoliv film v programu. Vstupenka platí pro odpolední i večerní představení, 2D i 3D (kromě speciálních projekcí Premiere Extra, Premiere Ladies a Premiere Horror Night). Využít ji může dítě i dospělý. 

Nejmodernější multikino s nejvyspělejšími technologiemi na Moravě a 3D nové generace! Skvělá dostupnost v nákupním centru Galerie Šantovka přímo v centru Olomouce. K dispozici venkovní i podzemní kryté parkoviště.

Vyberte si jakýkoliv film, který Vás láká. Vyzkoušejte to nejlepší z kinotechniky na vlastní oči a uši. Ušetříte až 60 Kč na každé vstupence!

premiere cinemas logo

PREMIERE CINEMAS OLOMOUC je díky použití nejnovějších technologií a nejlepšího vybavení nejmodernějším multikinem na Moravě.

6 SÁLŮ - 952 MÍST - NEJVĚTŠÍ PLÁTNA

Šesti sálové multikino s kapacitou 952 míst v obchodním centru Galerie Šantovka v Olomouci disponuje nejnovější progresivní technikou, nejvyšším rozlišením obrazu 4K ve 2 sálech, 3D nové generace DepthQ ve 3 sálech, novou dimenzí obrazu HFR ve všech 6 sálech a Dolby Surround Soundem 7.1 v 5 sálech.  Největší sál multikina s kapacitou více než 350 míst je vybaven jako jediný v ČR revolučním prostorovým zvukem Dolby Atmos a jeho stříbrné plátno Harkness Spectral 240 o rozměrech 19 x 8 metrů je největším v Olomouci.

Všechny kinosály jsou plně klimatizované a přístupné pro imobilní návštěvníky. Návštěvníkům je přístupné venkovní i kryté parkoviště.

Více o technologiích užívaných v sálech Premiere Cinemas v Galerii Šantovka naleznete zde.

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Veronika Krnovská

uživatel | 5.12.2019

Dobrý den, chtěla jsem si objednat lístky do kina za zvýhoněnou cenu, ale bohužel to nefunguje. Je tato nabídka ještě aktivní prosím? Děkuji Krnovská

odpověďi

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 5.12.2019

Dobrý den, Veroniko. Ano, akce je ještě platná, ale v nabídce je aktuálně poslední volný voucher. Pokud tedy objednáváte více kusů, už objednávku nebude možné dokončit.

Doporučujeme také tyto slevy