Měsíční permanentka do Contours Fitness pro ženy v Ostravě

LokaceKollárova 584/18, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky, Česko

Zbývá času159:36:32

Zbývá poukazů11 / 98

900 Kč

1 800 Kč

Ušetříte 900 Kč

-50%
Měsíční permanentka do Contours Fitness pro ženy v Ostravě
Měsíční permanentka do Contours Fitness pro ženy v Ostravě

Podmínky uplatnění

Contours Fitness pro ženy v Ostravě

Kollárova 584/18
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 737 388 080
E-mail: marianskehory@contours.cz 
Web: www.contours.cz/fitness/ostrava-marianskehory 
Facebook: Contours Ostrava 

Platnost voucheru

1. 3. 2018 - 28. 2. 2019

Podmínky voucheru

Voucher vyměníte na recepci fitness
za měsíční permanentku

Celkový počet voucherů v akci: 98 ks
Max. počet voucherů na osobu: 1 ks

Kde lze uplatnit

Kollárova 584/18
709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky
Česko

Zobrazit na mapě

Nemusíte trávit v posilovně celý den, abyste na sobě pozorovala nějaké změny. S kruhovým tréninkem dosáhnete maximálních výsledků ve velice krátké době. Stačí již 30 minut, aby byl pohled do zrcadla radostnější a cítila jste se mnohem lépe.

Kdy jindy začít, když ne teď! Měsíční permanentku do Contours Fitness nyní pořídíte díky mediální podpoře Radia Čas za 900 Kč.

Každých 45 vteřin měníte stanoviště. Půlhodinová série cviků uteče jako voda. Ani nebudete vědět jak. Shodíte tuky a zformujete postavu. Po celou dobu cvičení se Vám bude věnovat certifikovaná trenérka s mnohaletou praxí. Bude Vás motivovat a dávat pozor na to, abyste cvičila správně.

Fitness pouze pro ženy!

Fitness Contours

Fitness pro ženy všeho věku, které chtějí pracovat na sobě, svém zdraví, postavě, životosprávě. Jsme výjimeční přátelským prostředím, každá členka je „prostě naše". A každá členka je v péči trenérky v míře přesně takové, jakou si přeje. Cvičení probíhá v kruhovém tréninku na posilovacích strojích a aerobních stanovištích, to je osvědčená kombinace snižující hmotnost, zrychlující metabolismus a zpevňující postavu. Panuje u nás dobrá nálada, smích je součástí tréninkových plánů. Pořádáme besedy, společné akce a řadu vedených lekcí mimo kruh. Pravidelným měřením a sledováním výsledků společně pracujeme na Vašem cíli. K dispozici je dětský koutek.

V čem je Contours jiné než běžná fitness? Co to je kruhový trénink?

  • Jedná se o kruhový trénink - 8 posilovacích strojů v kruhu a 8 stanovišť pro aerobní cvičení.
  • Cvičení na každém stanovišti trvá 45 sekund.
  • Celková doba cvičení dvou okruhů je pouhých 30 minut – cvičit však můžete jak dlouho chcete.
  • Po celou dobu návštěvy se o Vás stará naše trenérka, která Vám ve všem ráda poradí – jedinečný osobní přístup.
  • Contours je pouze pro ženy.
  • Cvičíte na posilovacích strojích vyrobených výhradně pro ženy. Naše stroje mají pozitivní i negativní rezistenci pro dosažení maximálního efektu cvičení.
  • U nás dosáhnete opravdových výsledků – jedinečný koncept, kdy na stroj nečekáte, ale neustále cvičíte.
  • V našem fitness není překážkou jakýkoli věk, váha či zdravotní stav.
  • Do Contours můžete přijít kdykoli chcete a cvičit jak dlouho chcete.
  • Cvičení v Contours je velmi prospěšné pro Vaše zdraví. 

V čem spočívá systém kruhového tréninku?

Ušetříte čas. Nemusíte trávit v posilovně celý den, abyste na sobě pozorovala nějaké změny. S kruhovým tréninkem dosahujete maximálních výsledků ve velice krátké době. Stačí již 30 minut, aby byl pohled do zrcadla radostnější a cítila jste se mnohem lépe. Nikdo vám ovšem nebrání v tom, abyste cvičila déle ;).

Procvičíte každý sval. Kruhový trénink je sestaven tak, abyste procvičila celé tělo. Posilujete rovnoměrně. Kruhový trénink pomáhá odstranit mnoho zdravotních problémů spojených se svalovými dysbalancemi.

Cvičení musí být zábava, ne nuda. To je heslo, kterého se u nás v Contours držíme. Každých 45 vteřin měníte stanoviště. Na každém stanovišti cvičíte jiné cviky. Zároveň vás motivuje pohled na cvičící kamarádky, s kterými jste si v Contours padla do oka, a také Vaše trenérka. Půlhodinová série cviků uteče jako voda. Ani nebudete vědět jak.

Kardio i silový trénink v jednom. Střídáte aerobní aktivity, při kterých spalujete tuky, s cviky pro zpevnění a zformování postavy. Dostáváte to nejlepší z obou fitness světů. 

Co u nás najdete navíc oproti jiným fitness pro ženy?

Po celou dobu cvičení se Vám věnuje certifikovaná trenérka s mnohaletou praxí. Motivuje Vás a dává pozor na to, abyste cvičila správně.

V Contours velice dbáme na to, aby naše trenérky měly trenérský kurz z akreditovaného zdroje a co nejlepší praxi v oboru. Spolupracujeme s opravdovými odbornicemi, protože nám záleží na tom, aby naše členky skutečně měly výsledky, pestrou nabídku vedených lekcí a dokázaly jsme jim pomoci i se zlepšením zdravotního stavu, poradit jim odborně se stravováním, či psychicky je podpořit, pokud ztrácejí motivaci dosáhnout svého cíle. Naše trenérky procházejí pravidelně školeními ve všech těchto oblastech.

Contours

 

 

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Jana

uživatel | 10.1.2019

Dobrý den proč není akce i ve Frydku?

odpověďi

uzivatel

IK Fitness s.r.o.

partner | 10.1.2019

Tato akce se týká pouze Contours Fitness v Mariánských Horách. Tato provozovna spolupracuje s Radiem Čas a díky této spolupráci si můžete výhodně nakoupit na RADIOmatu poukazy na měsíční členství, které se dají uplatnit právě jen na této pobočce Contours.

Doporučujeme také tyto slevy