akce skončila

Poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup kvalitního LAHVOVÉHO vína

LokaceFOLK WINE s.r.o., Nádražní 57, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů10 / 47

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-50%
Poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup kvalitního LAHVOVÉHO vína
Poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup kvalitního LAHVOVÉHO vína

Milovníci dobrého vína neváhejte! Nenechte si ujít skvělou akci na nákup lahvového vína ve Vinotéce Modré Hory. Víno špičkové kvality si vychutnejte v pohodlí domova.

Poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup lahvového vína nyní pořídíte s 50% slevou. Voucher platí na vína z vinařství Víno J. Stávek. Vína od vinařů z malebného mikroregionu, jenž nese název Modré hory. Koupit si můžete až 2 vouchery na osobu a ušetřit tak až 200 Kč!

banner

Vinotéka Modré Hory nabízí široký sortiment lahvových a sudových vín. Vinaři, kteří jsou, zde prezentování pochází z malebného mikroregionu, jenž nese název Modré hory. Tento region se vyznačuje nejlepšími podmínkami v ČR pro zrání modrých odrůd révy vinné, ze které se vyrábí rosé (růžová) a červená vína. Navíc díky bohaté historii a vinařským zkušenostem vznikají vína špičkové kvality. 

Vinaři si také vozí mnohá ocenění a medaile z celého světa, což dokazuje, že jižní Morava a vína z ní pocházející se vyrovnají světové konkurenci. Také u nás můžete ochutnat vína V.O.C. MODRÉ HORY, což jsou vína originální certifikace. Vína nesoucí toto označení se mohou vyrábět pouze z odrůd Svatovavřinecké, Frankovka a Modrý Portugal. Než víno získá tuto nálepku, musí ujít kus cesty. Červená vína zrají 18 měsíců na sudu a pak jsou dány na zhodnocení komisi degustátorů, která rozhodne, jestli víno dostane ono toužené označení V.O.C. Modré hory. Rosé vína díky své výrobní technologii v sudu nezrají, ale jsou podrobeny stejným přísným podmínkám a posuzování. 

 folkwine TEXT1

folkwine TEXT

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Doporučujeme také tyto slevy