akce skončila

Rodinná vstupenka do DinoParku Vyškov

LokaceDinoPark Vyškov, Cukrovarská 9, 682 01 Vyškov, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů98 / 200

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-40%
Rodinná vstupenka do DinoParku Vyškov
Rodinná vstupenka do DinoParku Vyškov
Rodinná vstupenka do DinoParku Vyškov
Rodinná vstupenka do DinoParku Vyškov
Rodinná vstupenka do DinoParku Vyškov
Rodinná vstupenka do DinoParku Vyškov
Rodinná vstupenka do DinoParku Vyškov
Rodinná vstupenka do DinoParku Vyškov

Chcete s dětmi zažít něco netradičního, dobrodružného a zábavného? Něco, na co budou vaše děti dlouho vzpomínat? Vyzkoušejte DinoPark!

Rádi Vám děláme radost a tak Vám ve spolupráci s DinoParkem opět přinášíme akci na zvýhodněnou rodinnou vstupenku! Rodinná vstupenka platí pro 2 dospělé a 2 děti, ev. pro 1 dospělého a 3 děti.

DinoPark nejsou jen modely dinosaurů v životních velikostech, ale také množství atrakcí pro děti všech věkových kategorií. Cesta do minulosti Země se skutečnými artefakty Vás zavede z dávných dob od starohor až po dnešek. Unikátní 3D Kino s filmem, který je speciálně vyroben pro DinoPark, je součástí každého parku a pro návštěvníky je zdarma. 

Žádné skryté poplatky! Všechny atrakce DinoParku jsou v ceně vstupenky. Tato akce platí pouze na DinoPark Vyškov. 

V ceně vstupenky je zahrnuto: vstupné do DinoParku, vstupné do ZOO PARKU, jízda DinoExpresem ze ZOO PARKU do DinoParku a zpět, vstupné do 4D Kina, použití WC. Nová atrakce DinoBike není zahrnuta v ceně vstupného. V případě zájmu si ji můžete na místě dokoupit za 100 Kč/jízdu. 

Naplánujte si ideální rodinný výlet, který zabaví celou rodinu.

banner

DinoPark Vyškov

DinoPark a ZOO PARK Vyškov představují ideální spojení, jak poznat dávno vyhynulé druhohorní obry a současnou faunu se zaměřením na domácí domestikovaná zvířata. DinoPark Vyškov se nalézá v malebném lesoparku na okraji Vyškova a dinosauři si toto prostředí doslova zamilovali. Desítky modelů v životních velikostech, 4D Kino s panoramatickým filmem v ceně vstupenky, absolutně ojedinělá visutá lanová dráha DinoBike, která vám umožní pohled na DinoPark z ptačí perspektivy, a to výčet atrakcí teprve začíná, přijďte se přesvědčit. Ze zooparku a zpět vás zdarma převeze unikátní silniční vláček DinoExpres.

Každý DinoPark je jiný

Vydejte se na dobrodružnou výpravu do druhohor, jeden DinoPark vidět nestačí. Každý je jiný, každý je unikátní. DinoPark je ideální pro rodinný výlet.

Ukazuje tajemný svět druhohor

DinoPark odkrývá dosud nepoznaný svět dinosaurů. Děti se budou bavit a zároveň si odnesou nové poznatky o historii naší planety Země.

3D Kino

V každém parku je umístěno 3D Kino s trojrozměrným filmem vyrobeným speciálně pro DinoPark. Vstupné do kina je obsaženo v ceně vstupenky do DinoParku.

Vše pro pohodlí dětí i rodičů

Ve všech DinoParcích je k dispozici občerstvení, dětská hřiště, parkování, DinoShop s dinosauřími suvenýry. Děti si budou hrát a rodiče relaxovat.

Každý rok nové scény, nové modely, nová překvapení a zábava

DinoPark každoročně připravuje novinky v podobě nových modelů a scén, ale i netradičních herních a zábavných prvků.

DinoPark je vhodný pro děti každého věku

Nejmenší, malí i velcí návštěvníci najdou v DinoParku to, co je právě baví a zajímá. DinoPark poskytuje dětem zábavu, ale i poznání.

VOUCHER JE NUTNÉ PŘED NÁVŠTĚVOU DINOPARKU VYMĚNIT ZA ORIGINÁLNÍ RODINNOU VSTUPENKU S HOLOGRAMEM (viz podmínky uplatnění v levém sloupci).

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Vlasta Bačůvková

uživatel | 16.10.2020

Dobrý den, objednala jsem si vstupenku do Dinoparku. Mám ji i vyměněnou za originální. Měli jsme v plánu jet 10.10., ale parky už byly uzavřené. V říjnu je otevírací doba pouze o víkendech a v listopadu pouze 1.11. V tomhle období není ani jisté, zda se parky vůbec otevřou ještě do konce platnosti vstupenky. Bude se nějak platnost prodlužovat nebo vstupenky propadnou? Děkuji za odpověď. Bačůvková Vlasta

odpověďi

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 19.10.2020

Dobrý den, paní Bačůvková, vrátit vstupenku je možné 2 způsoby. Buď osobně na pobočce Radia Čas v Ostravě nebo ji zaslat doporučeně poštou na adresu: Radio Čas s.r.o., Stavební 992, Ostrava – Poruba 708 00. Jakmile vstupenku vrátíte, obratem Vám zašleme zpět platbu.

uzivatel

Miroslav Heřman

uživatel | 3.8.2020

Dobrý den, prosím mám dotaz, když si objednám Rodinnou vstupenku do DinoParku Vyškov přes váš portál a bude jich více ks naráz, formou zaslání poštou. Proč se mi při zadávání násobí i poštovné? Nelze mít jednotné poštovné pro všechny vstupenky? děkuji za info.

odpověďi

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 4.8.2020

Dobrý den, Miroslave. V tomto případě si prosím objednejte 1 vstupenku se zasláním poštou a další vstupenky na osobní odběr. Kolegyně Vám je pak pošle všechny v jedné zásilce. Je ale potřeba poslat jí všechny kódy voucherů naráz, aby věděla, že chcete za 1 poštovné poslat všechny vstupenku zároveň.

uzivatel

Hana Huťková

uživatel | 1.8.2020

Dobrý den,my jsme 2 dospěly a 3 děti.Znamena to tedy rodinné vstupné plus jedno dětské vstupné dokoupit?

odpověďi

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 2.8.2020

Dobrý den, Hanko. Vstupenka platí pro 2 dospělé a 2 děti. Vstupenku pro 3. dítě si můžete dokoupit na místě.