akce skončila

Rodinná vstupenka do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně

LokaceVIDA! science centrum, Křížkovského 554/12, 603 00 Brno-střed, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů17 / 85

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-52%
Rodinná vstupenka do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně
Rodinná vstupenka do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně
Rodinná vstupenka do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně
Rodinná vstupenka do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně
Rodinná vstupenka do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně
Rodinná vstupenka do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně
Rodinná vstupenka do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně
Rodinná vstupenka do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně

VIDA! není žádné nudné muzeum! Zde si exponáty musíte osahat a vyzkoušet! Chytrá zábava na 4600 m2.

Rodinnou vstupenku „A“ do VIDA nyní koupíte za akční cenu 240 Kč místo 490 Kč! Vstupenku mohou využít 2 dospělí + 2-3 děti do 15 let nebo studenti.

VIDA! Zábavní vědecký park si užije celá rodina. 170 interaktivních exponátů, které vás nadchnou a děti okouzlí. Unikátní stálá expozice je rozdělena do tematických celků: Planeta, Civilizace, Člověk, Mikrosvět a Dětské science centrum. Část expozice - dětské science centrum je věnováno dětem od 2 do 6 let.

S rodinou za poznáním se slevou 250 Kč!

Nejdřív rozpoutat tornádo a ustát zemětřesení, pak se projet na kole po laně několik metrů nad zemí, zahalit město do husté mlhy, vstoupit do obřího srdce, vyzkoušet si moderování počasí nebo trénink pilota stíhačky, postavit magnetickou sochu a nakonec zmrazit vlastní stín. Neuvěřitelné? Ne, to všechno můžete během jediného dne zažít v brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! Na ploše 4500 m2 tu najdete více než 170 exponátů, se kterými si můžete hrát a objevovat tak svět kolem nás. Tím však nabídka VIDA! rozhodně nekončí.

Exterier

Expozice

VIDA! v číslech

  • 170 interaktivních exponátů

  • 4 + 1 sekce: Planeta, Civilizace, člověk, Mikrosvět + Dětské science centrum

  • více než 800 tisíc návštěvníků od otevření 1. prosince 2014

  • 3 a půl hodiny je nejčastější doba, kterou tu návštěvníci stráví

Science show v ceně vstupenky

Je možné zapálit oheň kostkou ledu? Vyrobit světélkující sliz? Nechat se ve vakuu probudit budíkem? Strčit ruku skrz blesk? Na tyto a spoustu dalších otázek dostanete odpovědi během představení se zábavnými pokusy, která se konají několikrát během dne v Divadle vědy a jsouv ceně vstupenky.

Začátky promítání stejně jako aktuální nabídku najdete na www.vida.cz/scienceshow

Science show

GeomeTRY

Objevuj, co umí geometrické tvary

Jak dostat veliký jehlan do zdánlivě menší krychle? Může se pohyb člověka stát matematickou funkcí? Umíte kreslit jen podle odrazu v zrcadle? Nebo najít jednu kuličku mezi desetitisíci dalších? To všechno si můžete vyzkoušet na výstavě GeomeTRY, kterou od 5. března do 3. září 2018 najdete v brněnském zábavním vědeckém parku VIDA!  Výstava vás zavede do světa matematiky na dotek – abstraktní věci se tu stávají hmatatelné.
Skládejte neobvyklá puzzle, vyřešte geometrické hádanky, přemýšlejte nad matematickými hlavolamy. Výstava GeomeTRY nabízí více než třicet hravých exponátů zapůjčených z věhlasného muzea Mathematikum, které sídlí v německém Gießenu a je prvním matematickým muzeem na celém světě. Výstava zaujme dospělé i děti už od předškoláků. Exponátů se můžete dotýkat, hrát si s nimi a hledat správná řešení. Každý, kdo výstavu navštíví, má také možnost zúčastnit se Diamantové loterie – může si tipnout, kterých šest ze čtyřiceti devíti diamantů je pravých. Správnou odpověď ještě nikdy nikdo neuhádl. Je pravděpodobnost výhry opravdu tak nízká? Zkusíte své štěstí i vy? Výherce získá celoživotní vstupenku do VIDA!

Geometry foto1

Predátoři - jedinečný dokument ve 3D

Od března se v zábavním vědeckém parku VIDA! denně promítá 3D dokument Predátoři, který vám přiblíží, jaké to je být stále na lovu a kdo ve skutečnosti stojí v divočině na straně vítězů. Právě predátoři totiž při lovu často prohrávají. Sledujte, jestli uspěje jedno z nejrychlejších zvířat na zemi – gepard, který v tichosti pronásleduje osamělou impalu, aby nasytil svá hladová mláďata. Bude se svou loveckou strategií úspěšný křížák Darwinův žijící v dešťových pralesích? Dává si totiž na čas, než kořist lapí do 25 metrů dlouhého vlákna. Velmi obtížně si v poslední době zajišťují potravu také lední medvědi. Úbytek ledových ker způsobil nedostatek tuleňů, kteří na ledových plochách odpočívali.
Jedinečný 3D dokument Predátoři pochází z produkce proslulé BBC, na jeho přípravě se podíleli tvůrci úspěšné Divoké Afriky a cenami ověnčeného hlodavčího westernu Pidiobři. Užijte si dechberoucí záběry, díky kterým můžete odhalit, jak u predátorů v divočině probíhá příprava i samotný boj o přežití. Promítáme s dabingem Hynka Čermáka. Začátky promítání najdete na www.vida.cz/3Dfilmy.

Predtoi foto1

Pevnost VIDArd - pokladová hra plná úkolů

Kdykoliv během otevírací doby

Zažijte novou dimenzi návštěvy expozice VIDA! Objevte věci, které zůstávají běžnému návštěvníkovi skryté. Stačí si na pokladně kdykoliv během otevírací doby koupit startovní balíček a vydat se do expozice řešit úkoly a hádanky. Na úspěšné čeká poklad. Ke hře je nezbytné použití vlastního zařízení s připojením na internet. Wi-Fi je ve VIDA! bezplatná.

Pevnost

Pernamentky - na pokladně i on-line

Hrát si a objevovat ve VIDA! je vysoce návykové! Přijít jednou rozhodně nestačí. Teprve po třetí návštěvě začínáte tušit, co všechno tu můžete zažít, ale ani po sedmé toho nemáte dost. S permanentkou můžete do VIDA! chodit, jak často budete chtít. Už čtvrtá návštěva je s ní za polovic a každá další zadarmo! Permanentky (pro jednotlivce i pro rodiny) jsou k dostání na pokladně nebo v e-shopu VIDA! www.vida.cz/eshop

VIDA! After Dark - party mezi exponáty 18+

po setmění / bez křiku / s barem a hudbou

Mysleli jste si, že VIDA! je jenom pro děti? Je čas přesvědčit se o opaku a to nejlépe večer, když už děti usínají a VIDA! ožívá díky hudbě, baru a nevšednímu programu. Party pod hlavičkou VIDA! After Dark se konají několikrát do roka a pokaždé mají jiné téma. Sledujte www.vida.cz/afterdark

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Doporučujeme také tyto slevy