Rodinná vstupenka do Zoo Brno

LokaceZoo Brno, U Zoologické zahrady 46, 635 00 Brno-Brno-Bystrc, Česko

Zbývá času174:2:51

Zbývá poukazů39 / 67

290 Kč

430 Kč

Ušetříte 140 Kč

-33%
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno
Rodinná vstupenka do Zoo Brno

Podmínky uplatnění

Zoo Brno

Tel.: +420 546 432 311
E-mail: zoo@zoobrno.cz 
Web: https://www.zoobrno.cz/ 
Facebook: Zoo Brno

Otevírací doba

Listopad–únor: 9.00–16.00 hod.
Březen, říjen: 9.00–17.00 hod. 
Duben–září: 9.00–18.00 hod.
Poslední vstup do zoo je možný 1 hodinu 
před uzavřením areálu.

Platnost voucheru

15. 6. - 29. 11. 2020

Podmínky voucheru

Vytištěný voucher předložíte na pokladně
(nestačí pouze kód voucheru v mobilu). 
Do Zoo vstupujte přes hlavní pokladnu Zoo.
Rodinné vstupné platí pro 2 dospělé + 2–3 děti
ve věku 3–15 let.
Voucher můžete využít kdykoliv v týdnu
nebo o víkendu po dobu celé sezóny. 

Celkový počet voucherů v akci: 67 ks
Max. počet voucherů na osobu: neomezen

Kde lze uplatnit

Zoo Brno
U Zoologické zahrady 46
635 00 Brno-Brno-Bystrc
Česko

Zobrazit na mapě

Sbalte rodinku a vypravte se na celodenní výlet do Zoo v Brně.

Z vyhlídky můžete pozorovat tygry, projít se voliérou orlů, kde se dostanete do jejich bezprostřední blízkosti. Stezka vás provede i klokaním areálem. Z několika vyhlídkových míst budete pozorovat drobné africké domácí zvířectvo, jezero s plameňáky, ostrov lemurů kata a žirafy, zebry a pakoně modré. Máte se zajisté na co těšit a děti budou nadšené!

Zoo Brno je otevřena 365 dní v roce a její kopcovitý terén lze překonávat několika způsoby – v tempu nordic walkingu, pohodovou procházkou nebo v pohodlí populárního zoo vláčku.

Díky této akci koupíte rodinnou vstupenku za zvýhodněnou cenu 290 Kč. Rodinná vstupenka platí pro 2 dospělé + 2–3 děti ve věku 3–15 let.

Prohlídka všech expozic a pavilonů zabere nejméně půl dne. Občerstvit se můžete v restauraci U Tygra a u stánků rozmístěných po celém areálu.

O nejmenší návštěvníky je dobře postaráno. V Dětské zoo si pohladí ovce a kozy, mohou nahlédnout do nor ke králíkům a morčatům, zajezdit si na poníkovi. Nechybějí ani prolézačky, skluzavky, houpačky a další herní prvky. 

logo

Brněnská zoologická zahrada se nachází na západním okraji města, v městské části Bystrc, poblíž Brněnské přehrady. Její expozice se nacházejí v příjemném přírodním prostředí na 25 hektarech zalesněných strání kopce Mniší hora. Zahrada je otevřená po všechny dny v roce a návštěvníci si mohou s sebou brát psa. Do Zoo Brno se dostaneme několika linkami městské hromadné dopravy, parkování je možné u zahradnictví Čtyřlístek (asi 200 m od vchodu do zoo směrem k obchodnímu domu Uni hobby). 

Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace chovala k 31. 12. 2018 na 2200 zvířat 408 druhů. Z toho bylo 481 savců 97 druhů, 264 ptáků 65 druhů, 171 plazů 45 druhů, 16 obojživelníků 3 druhů, 764 ryb 111 druhů, 509 bezobratlých 85 druhů a 8 paryb 2 druhů.

První expozicí, která čeká návštěvníka po vstupu do Zoo Brno, jsou Tygří skály. Jedná se o velkoryse pojatý výběh, který obývají tygři sumaterští. Ti jsou ve své domovině silně ohroženi a Zoo Brno je chová v rámci Evropských záchovných programů. Zvířata lze v expozici pozorovat z vyhlídek přes skleněné přepážky, prosklené jsou i zimní ubikace a velmi atraktivní je prosklená vyhlídka z restaurace U Tygra, která s výběhem přímo sousedí.

Další expozice brněnské zoo je vyhrazena nejen medvědům kamčatským. V celku nazvaném Beringie najdete také výběh vlků arktických, kanadských bobrů nebo rosomáků. Kromě toho se tu můžete podívat do dvou voliér a kamčatské chalupy.

Patrně nejcennějším a nejpřitažlivějším exponátem jsou lední medvědi, kteří obývají jeden z nejstarších výběhů v dolní části zoo.  Cestou k nim se můžete ještě zastavit v průchozí voliéře orlů bělohlavých, která se nachází v sousedství indiánské chýše kmene Haida a je doplněna výběhy pro ursony kanadské a skunky severní. Je technicky náročnou stavbou tvořenou 17 m vysokou ocelovou konstrukcí o průměru 30 m, která je shora uzavřena nylonovou sítí, a vstup do ní vede chodbou proraženou ve skále z umělého kamene. Návštěvník se dostane do bezprostřední blízkosti orlů bělohlavých, ale přitom je konstrukčně zamezeno úniku ptáků z voliéry.

Průchozí expozice klokanů vyplňuje dosud nevyužitou stráň pod Exotáriem (bývalý pavilon exotického ptactva) a prostor podél páteřní komunikace spojující dolní a horní část zahrady, po které jezdí zoovláček. Celým klokaním areálem vede stezka, na které se dostanou návštěvníci do bezprostřední blízkosti se zvířaty. Součástí je i skála vyzdobená napodobeninami skalních maleb původních obyvatel Austrálie – Aborigines.  Expozici obývají klokani žlutonozí.

Africká vesnice je vybudována v nejvyšší části Mniší hory, v místě současné vyhlídky před výběhem Safari a je součástí budoucího uceleného komplexu Kalahari. Osadu tvoří repliky osmi afrických chýší, část z nich slouží jako zázemí pro zvířata a část pro vzdělávání, občerstvení a odpočinek návštěvníků. Z několika vyhlídkových míst mohou lidé pozorovat drobné africké domácí zvířectvo, jezero s plameňáky, ostrov lemurů kata a žirafy, zebry a pakoně modré. Vodojem je na tomto místě zoo od roku 1973 a nyní tvoří součást expozice jako horkovzdušný balon, který s romantickým cestovatelem přistál v Africe uprostřed domorodé osady.

Velké oblibě se těší i Dětská zoo, která kromě přímého kontaktu dětí se zvířátky nabízí i aktivní vyžití na houpačkách, skluzavkách a prolézačkách. V pavilonu Tropické království najdete želvy obrovské, kočky pouštní a také vzácného ještěra - varana komodského.

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

uzivatel

Marie Švástová

uživatel | 21.6.2020

Dobrý den ,zajímala by mě rodinná vstupenka.Když má rodina více dětí jakou si má koupit rodina vstupenku?např.4 děti do 15 let ?Proč nenapíšete jen pro méně početné rodiny?

odpověďi

uzivatel

RADIOmat

uživatel | 21.6.2020

Dobrý den, Marie. Rodinná vstupenka je pro 2 dospělé a 2-3 děti. Pokud máte více dětí, dokoupíte si na místě vstupenku pro 1 dítě.

Doporučujeme také tyto slevy