akce skončila

Stolní hokej Stiga - zábava pro celou rodinu

LokaceRadio Čas, Stavební 992/1, 708 00 Ostrava-Poruba, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů2 / 4

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-34%
Stolní hokej Stiga - zábava pro celou rodinu
Stolní hokej Stiga - zábava pro celou rodinu
Stolní hokej Stiga - zábava pro celou rodinu
Stolní hokej Stiga - zábava pro celou rodinu

S jakou hrou si vyhrají děti i dospělí? Přece se stolním hokejem STIGA! Nyní pro Vás máme speciální verzi stolního hokeje věnovanou české hokejové extralize s figurkami týmů Vítkovice a Zlín.

Originální stolní hokej STIGA Extraliga se slevou až 34%!


Perfektní zážitek ze hry a dlouhou životnost zaručuje věrná kopie ledové plochy, zvýšené plastové mantinely, počítadlo gólů na každé straně, odolný materiál a kovové hokejky figurek. Kvalitní stolní hokej od švédského výrobce STIGA, s jehož výrobky si hraje už třetí generace!

Možnost osobního vyzvednutí v Ostravě nebo za příplatek doručení poštou (variantu si zvolíte při nákupu).

Zábavu pro celou rodinu jen za 1 500 Kč přináší exkluzivně Radio Čas! 

Stiga

ZAŽIJTE TU PRAVOU HOKEJOVOU ATMOSFÉRU SE STOLNÍM HOKEJEM STIGA! 

Stolní hokeje STIGA jsou jedničkou na českém trhu díky preciznímu zpracování, které zaručuje nejen vynikající zážitek ze hry, ale také dlouhou životnost výrobku. Originální hokeje STIGA se vyznačují věrnou kopií lední plochy, zvýšenými plastovými mantinely, kvalitními figurkami s kovovými hokejkami, počítadly gólů na každé straně a odolnými materiály. V případě, že by se přece jen stalo, že by v zápalu hry došel hokej k újmě, jsou široce dostupné náhradní díly. 

Stiga

STIGA je tradiční švédská značka, se kterou se můžete setkat na stolních hokejích, sněhových bobech, vybavení pro stolní tenis, ale třeba i travních sekačkách a traktůrcích. Vlastní firma byla založena již v roce 1934 panem Stigem Hjelmquistem. První hokej STIGA byl vyroben v roce 1957. Měl obdélníkovýtvar a plechové figurky. V průběhu let docházelo k vylepšením a dnes je stolní hokej vyráběn převážně z velmi odolného a trvanlivého plastu. 

STIGA hokej není jenom hra, na které vyrostly již tři generace kluků a holek, ale i sportovní disciplína. Od začátku osmdesátých let se po celém světě pravidelně pořádají mezinárodní turnaje, které vrcholí každé dva roky mistrovstvím světa. Nás může těšit fakt, že čeští reprezentanti patří k absolutní světové špičce.

 

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Doporučujeme také tyto slevy