akce skončila

Zahradní nůžky WOLF-Garten

LokaceProdejna WOLF-Garten, Václavská 118, 760 01 Zlín, Česko

Zbývá času0:00:00

Zbývá poukazů10 / 37

Akce bohužel skončila, ale nezoufejte - dejte nám email a v případě dostatečného zájmu kontaktujeme partnera a dáme vám vědět ihned jak se akce obnoví.
Odesláním zájmu souhlasíte se zpracováním osobních údajů
-50%
Zahradní nůžky WOLF-Garten
Zahradní nůžky WOLF-Garten

Zahradníci, ulehčete si práci na zahrádce. Bez pořádných zahradních nůžek se správný zahrádkář neobejde. 

Nyní Vám nabízíme zahradní nůžky WOLF-Garten ve 2 variantách o polovinu levněji! Na výběr máte Zahradní nůžky WOLF-Garten kovadlinkové RS-EN nebo dvoubřité RR-EN

Zahradní nůžky značky WOLF-Garten za pouhých 117 Kč. Levnější už to nebude!

Oba typy nůžek mají bezpečnostní pojistku. 

Výstřižek

Jsme firma zabývající se prodejem, servisem a poradenstvím pro zahradní techniku a nářadí značky WOLF-Garten již 17 let. Prodáváme kompletní sortiment zahradního a ručního nářadí s velice dobrou skladovou zásobou a prodejní podporou. Najdete u nás skvělé ceny, výborné akce a kvalitní zahradní a ruční nářadí. Zabýváme se jak maloobchodem, tak i velkoobchodem. Nezáleží na tom, zda jste domácí kutil, zahrádkář nebo profi řemeslník, vždy u nás najdete co potřebujete a vyjdeme Vám rádi vstříc.

Zahradní nůžky WOLF-Garten kovadlinkové RS-EN

  • Klasické zahradní nůžky s kovadlinkovou technikou 
  • Bezpečnostní pojistka

Kovadlinkové zahradní nůžky jsou vhodné pro střih tvrdých a odumřelých větví. Nůžky kovadlinkové WOLF-Garten jsou silnější v porovnání s dvoubřitou technikou.

Zahradní nůžky kovadlinové - použití tohoto systému je především na proklestění a odstranění starých a suchých větví. Kovadlinkové nůžky mají větší účinnost než nůžky dvoubřité, avšak při střihu živých větví často poraní jemnou kůru.

_vyr_403RS-EN-1

Zahradní nůžky WOLF-Garten dvoubřité RR-EN

  • Klasické zahradní nůžky s dvoubřitou technikou
  • Bezpečnostní pojistka

Zahradní nůžky dvoubřité vyhovují všem Vašim požadavkům. Skalničky, keříky musí být z důvodu pěkného vzhledu neustále zastřihovány. A právě pro ně jsou ideální nůžky doubřité WOLF-Garten.

Zahradní nůžky dvoubřité - jsou oproti kovadlinkovým nůžkám vhodné zejména pro střih živých, mladých rostlin, tam, kde je nežádoucí poranění kůry či lýka.

Máte dotaz ke kupónu? Nebojte se zeptat!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů